Toyz4Lovers

Sortuj:

Jest to silikonowy korek analny ze stabilną przyssawką o długości 10,5 cm, z których 9 można włożyć i o średnicy 3 centymetrów. Bez ftalanów.

19,90 PLN

Zestaw Fetish Art firmy Toys4Lovers do wszechstronnych gier bondage. Zawiera: maskę na oczy, kajdanki, kajdanki na kostki i pejcz. Wszystko czego potrzebujesz aby twoje najbardziej zwariowane marzenia się spełniły!

69,90 PLN

Zaciski na sutki z serii Fetish Art Toyz4Lovers z regulowanym dociskiem połączone metalowym łańcuchem. Do zacisków przymocowane są czarne i eleganckie wstążki.

19,90 PLN

Zaciski na sutki w kształcie litery Y połączone małym łańcuszkiem z pierścieniem na penisa.

39,90 PLN

Czarny knebel posiadający gag w kształcie paska wzmocniony nitami. Idealnie się nada do zagryzania. Dzięki regulowanemu paskowi bez problemu da radę dopasować do większości rozmiarów twarzy.

26,90 PLN

Rozwieracz do ust z regulowanym paskiem firmy Toyz4Lovers z metalowymi rozsuwaczami. Wzmocniony nitami na łączeniach.

24,90 PLN

Czarny nebel w kształcie kości z regulowanym paskiem obszytym czerwonymi nićmi. Idealny dla fetyszystów i miłośnikiem zabaw BDSM.

37,90 PLN

Produkt Toyz4Lovers dla tych, którzy lubią się mocno i ostro się bawić: czarny knebel z fallusem i kłódką, aby uniemożliwić przypadkowe otworzenie przez partnera! Autentyczne narzędzie dominacji i podniecenia, klejnot do realizacji najbardziej pikantnych pragnień w klimacie BDSM.

27,90 PLN

W pełni regulowany pierścień na penisa. Czysty silikon z czterema koralikami, bezpieczny w użyciu. Indywidualnie zapakowane w 100% higieniczne torebki Toyz4Lovers.

11,90 PLN

Podwójne realistyczne dildo. Wyjątkowo elastyczny, idealny do zabaw solo oraz w duecie.

49,90 PLN

Mocne skórzane regulowane kajdanki wykonane ze skóry PU. Bardzo estetyczne wykończenie kajdanek. Zadowolną nie jedną parę podczas igraszek.

27,90 PLN

Klasyczny wibrator zdobiony mały kryształkami u podstawy. Wykonany z bezpiecznego materiały, dodatkowo wodoodporny.

39,90 PLN
Sortuj:
Do Góry
Logo Esmera +18 tylko dla dorosłych
Sklep internetowy Esmera jest dostępny tylko dla osób dorosłych
Czy masz już ukończone 18 lat? Tak, idziemy dalej Nie, rezygnuje