Pretty Love

Sortuj:
Nowość
Zobacz

Wibrator o klasycznym i lekko wygiętym kształcie, pokryty miękkim, przyjemnym w dotyku tworzywem(silikon medyczny). Ładowany poprzez kabel USB dołączony do zestawu.

104,99 PLN
Nowość
Zobacz

Ladon to niewielkich rozmiarów wibrator, ale o bardzo dużym możliwościach. Posiada 10 trybów wibracji, które z pewnością dostarczą odpowiednią ilość doznań. Posiada także otwór na palec, dzięki któremu można nawigować Ladona w odpowiednie miejsce.

44,99 PLN

Emily to mini wibrator w kształcie penisa o długości prawie 13 cm. Posiada 10 zmysłowych trybów wibracji, które zaspokoją niejedną użytkowniczkę. Bardzo poręczny i przyjemny w dotyku, a penetracja nim to prawdziwa przyjemność.

29,99 PLN

Antony to mini wibrator dla wymagających kobiet, które uwielbiają delikatne i przyjemne w dotyku zabawki oraz maksymalizację doznań. Taką oferuje wibrator Antony, którego główka jest specjalnie wygięta aby stymulować punkt G. Posiada 10 trybów wibracji oraz jest wykonany z bezpiecznego medycznego silikonu.

25,99 PLN

Bardzo nowoczesne podwójne kulki gejszy, które będą idealną zabawką oraz narzędziem do treningu mięśni dna miednicy. Kegel Tighten Up III to kulki dla osób początkujących jak i zaawansowanych w treningach mięśni Kegla. A wyjmowane kuleczki pomogą w dbaniu o higienę kulek gejszy.

26,99 PLN

Kuleczki Kegel Tighten Up I to kulki gejszy dla kobiet, które uwielbiają elegancję i użyteczność. Kuleczki bez problemu można wyjmować, dzięki temu o higienę można dbać jeszcze lepiej. Umieszczonym małe kuleczki w środku powodują bardzo przyjemne wibracji, które jeszcze bardziej wzmacniają efekty treningu mięśni Kegla.

24,99 PLN

Kuleczki Kegel Tighten Up II deklasują rywali pod względem jakości wykonania. Delikatny i bezpieczny medyczny silikonu jest bardzo przyjemny w dotyku. A dzięki możliwości wyjmowania kuleczek ze środka nie tylko możemy zmniejszać lub zwiększać wagę kulek gejszy, ale także wygodniejsza jest higiena kuleczek. Dzięki specjalnym wibracjom podczas chodzenia, treningi mięśni Kegla stają się niesamowicie przyjemne.

24,99 PLN

Wibrujące jajeczko Avery służy nie tylko aby sprawić przyjemność zwiększając doznania erotyczne, ale także bez problemu można ich używać do treningu mięśni Kegla. To uniwersalny gadżet, który powinna posiadać każda entuzjastka wibracji.

Charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem i smukłym kształtem a sterowanie tym małym jajeczkiem odbywa się przy pomocy przewodowego pilota.

24,99 PLN

Korzystanie z tych wspaniałych silikonowych kulek Alice ma wiele zalet. Zestaw zawiera w sobie dwie kulki gejszy. Jedna o wadze 40 gram, a druga 80g. Idealne dla osób początkujących, które nie bardzo wiedzą jakie kuleczki wybrać.
 

41,99 PLN

Heavy Balls - Pretty Love z dwoma wypustkami to korek analny dla osób, dla których najważniejsze jest bezpieczeństwo oraz wygoda użytkowania.

24,99 PLN

Kulki analne Beeds to wysokiej jakości koraliki analne, które dostarczą niesamowitych doznań podczas igraszek erotycznych.

26,99 PLN

Ekskluzywny korek analny z mniejszą kuleczką w środku, która powoduje wibracje podczas igraszek. Oszalejesz z rozkoszy podczas korzystania z tego korka analnego. Całkowita długość to aż 8.4 cm.

24,99 PLN
Sortuj:
Do Góry
Logo Esmera +18 tylko dla dorosłych
Sklep internetowy Esmera jest dostępny tylko dla osób dorosłych
Czy masz już ukończone 18 lat? Tak, idziemy dalej Nie, rezygnuje