wibratory z silikonu medycznego

Sortuj:
Nowość

Dorothy to wibrator, który posiada funkcję posuwistą oraz funkcję wibrujące w zależności od potrzeb oraz igraszek. Długi na 20 cm i posiadający 12 trybów wibracji oraz 3 tryby posuwiste to wibrator o naprawdę sporych możliwościach jeżeli chodzi o dostarczanie przyjemności.

179,90 PLN
Nowość

Yedda to wibrator o bardzo szerokim zastosowaniu. Podczas tradycyjnego stosunku może być użyty jako wibartor dla par, a podczas gdy brakuje Twojego partnera może służyć jako tradycyjny wibator. Posiada 12 trybów wibracji i jest niesamowicie elastyczny, a wszystko po to aby jeszcze lepiej dostarczać przyjemności.

119,90 PLN
Nowość

Wibrator Molly to z pewnością wibrator o specjalnych możliwościach dawania rozkoszy erotycznych. Posiada ruchomą główkę, która potrafi robić ruchy okrężne aby jeszcze bardziej i jeszcze mocniej dostarczać przyjemności podczas igraszek. Posiada 12 trybów wibracji oraz 3 tryby rotacji główki.

156,50 PLN
Nowość

Gloria znana także pod nazwą Doreen to wibrator króliczek, który ma specjalną funkcję imitowania robienia minety podczas penetracji. Posiada 12 trybów wibracji oraz 3 tryby lizania. Długi na prawie 20 cm wodoodporny wibrator to gadżet o naprawdę sporyc możliwościach oddawnia przyjemności.

144,90 PLN
Nowość

Tim to mini wibrator w kształcie króliczka o długości roboczej aż 10,5 cm. Ma 12 niezapomnianych typów wibracji, które zaspokoją potrzeby niejednej użytkowniczki. Poręczny oraz przyjemny w dotyku, a penetracja tym gadżetem to prawdziwa przyjemność. Dodatkowo jest niezwykle miękki oraz elastyczny.

115,30 PLN
Nowość

Pixie to wibrator o klasycznym wyglądzie, lekko przypominający penisa. Posiada ponad 15 cm długości oraz 12 różnych funkcji wibracji. Wibrator Pixie to uniwersalne urządzenie, które powinna posiadać w sypialni każda para.

45,90 PLN
Nowość

Seria wibratorów Liberators od Pretty Love to niesamowicie eleganckie gadżety wysokiej jakości. Te luksusowe wibratory przyciągają nie tylko niezwykłym wyglądem, ale także swoimi możliwościami. Ten wibrator posiada aż 7 trybów wibracji oraz 7 trybów ssania. Z pewnością zaspokoi każdą wybredną użytkowniczkę.

269,90 PLN
Nowość

Ingram to wibrator króliczek z elektrostymulacją o długości roboczej prawie 12 cm posiadający 7 trybów wibracji oraz jeden tryb elektrostymulacji, która z pewnością dostarczy Tobie pełnię doznań erotycznych/

94,90 PLN
Nowość

Hugo to wibrator króliczek i niesamowicie miękkiej fakturze oraz jest ultra giętki. Bez problemu odnajdzie najbardziej wrażliwe miejsca Twojego ciała. Posiada 12 ultra przyjemnych trybów wibracji, które podniosą znacząco temperaturę w Twojej sypialni.

145,50 PLN
Nowość

Wibrator Henry nie tylko zaspokoi Ciebie używając niesamowitych wibracji ale także skończy wytryskiem w Tobie. Wystarczy go napełnić przed zabawą, aby poczuć moc wytrysku z Twojego gadżetu.

152,90 PLN
Sortuj:

Sprawdź inne kolory w tej kategorii

Do Góry
Logo Esmera +18 tylko dla dorosłych
Sklep internetowy Esmera jest dostępny tylko dla osób dorosłych
Czy masz już ukończone 18 lat? Tak, idziemy dalej Nie, rezygnuje