Zaciski na sutki - regulowane

Regulowane zaciski na sutki to podstawa każdej kobiety, która lub być zdominowana w sypialni. Dzięki regulacji będą w sam raz dla początkującej uległej, a także doświadczonej osoby w tym rodzaju zabaw. Pamiętaj tylko o podstawach bezpieczeństwach podczas używania zacisków na sutki i poddaj się niesamowitej przyjemności i rozkoszy z korzystania uroków gadżetów BDSM.

Sortuj:

Zaciski na sutki w kształcie litery Y połączone małym łańcuszkiem z pierścieniem na penisa.

39,90 PLN

Zaciski na sutki z serii Fetish Art Toyz4Lovers z regulowanym dociskiem połączone metalowym łańcuchem. Do zacisków przymocowane są czarne i eleganckie wstążki.

19,90 PLN

Złote zaciski z regulacją, trzema czarnymi kuleczkami z kryształkami. Idealna do czarnej seksownej kreacji. Mała regulacja pozwala dopasowanie odpowiedniej siły zacisku.

14,99 PLN

Regulowane zaciski na sutki z małym kolorowym dzwoneczkiem, który wydaje dźwięk kiedy osoba się poruszy. Z pewnością taki gadżet w sypialni będzie niesamowitym dodatkiem do nocnych igraszek.

10,99 PLN

Regulowane zaciski na sutki, które są dodatkowo wyposażone w delikatne piórka. Dołączone piórka nie tylko mogą być ozdobą, ale mogą służyć także do ponętnej gry wstępnej.

9,99 PLN

Regulowane zaciski na sutki złączone delikatnym łańcuszkiem. Dzięki śrubce regulacyjnej bez problemu dostosujesz zacisk do swoich preferencji.

10,99 PLN
Sortuj:

Sprawdź inne kolory w tej kategorii

Do Góry
Logo Esmera +18 tylko dla dorosłych
Sklep internetowy Esmera jest dostępny tylko dla osób dorosłych
Czy masz już ukończone 18 lat? Tak, idziemy dalej Nie, rezygnuje