Stringi z paskami

Stringi z paskami to niewątpliwie ten rodzaj bielizny, który powinna mieć każda kobieta uwielbiająca wyglądać seksownie i uwodzicielsko. Te stringi mogą mieć bardzo wiele odmian. Mogą mieć skromny dodatkowy paseczek lub składać się tylko z dwóch cienkich, a także więcej paseczków, które łączą się na końcu w jeden. Nie zawsze więcej pasków to lepiej, należy pamiętać że cienkie paski bielizny lubię się przewracać i można czuć dyskomfort podczas noszenia. Ten zmysłowy rodzaj bielizny na pewno rozpalił już nie jedno łoże.

Sortuj:

Prześliczne stringi z motywem motylka na przodzie z trzema elastycznymi paseczkami. Bardzo seksowne majtki, które z pewnością na każdym mężczyźnie zrobią oszołamiające wrażenie.

6,99 PLN

Stringi, które skutecznie przyciągają męskie spojrzenia oraz eksponują pupę. Ich niebywale seksowny krój, dodatkowo podkreśla półprzezroczysta siateczka w kroku.

9,50 PLN

Spełnij najskrytsze marzenia i daj się ponieść tej zmysłowej zabawie, przy takich stringach z perełkami żaden wieczór już nie będzie nudny.

6,99 PLN

Bardzo kobiece i uwodzicielskie stringi z paseczkami ułożonymi na krzyż. Seksowne stringi w których poczujesz się jak prawdziwa kusicielka.

7,99 PLN
Sortuj:

Sprawdź inne kolory w tej kategorii

Do Góry
Logo Esmera +18 tylko dla dorosłych
Sklep internetowy Esmera jest dostępny tylko dla osób dorosłych
Czy masz już ukończone 18 lat? Tak, idziemy dalej Nie, rezygnuje