Stringi mini

Damskie micro stringi mają tylko jeden cel - jak najwięcej pokazać. Jest to bardzo specyficzny rodzaj bielizny, który raczej nie znalazł praktycznie zastosowania jako bielizna codzienna. Takie stringi możemy znaleźć pod bardzo różnymi nazwami. Najpopularniejsze z nich to mini stringi, stringi sznurki czy mikro stringi. Mogą być także bardzo różnej budowy. Mogą mieć bardzo różne wzorki na paskach np. serduszka lub motylki, a zamiast pasków nich mogą mieć także perełki które nadają zmysłowego charakteru.

Sortuj:

Niebywale seksowny krój, stringi są bardzo skąpe, ale i komfortowe w noszeniu. Mając ją na sobie możesz być pewna, że żaden facet Ci się nie oprze.

6,99 PLN

Spełnij najskrytsze marzenia i daj się ponieść tej zmysłowej zabawie, przy takich stringach z perełkami żaden wieczór już nie będzie nudny.

6,99 PLN

Te seksowne majteczki utrzymują się na biodrach na dwóch cieniutkich wiązanych ze sobą paseczkach. Z przodu wyglądają niewinnie, z tyłu zaś kusząco dzięki cienkiemu paseczkowi.

6,99 PLN

Bardzo kuse stringi mini wykończone z przodu sznureczkiem z małych perełek, a z tyłu cienkim paseczkiem. Niezwykle seksowne, z pewnością to element bielizny erotycznej o którym fantazjuje z pewnością każdy mężczyzna.

6,99 PLN
Sortuj:

Sprawdź inne kolory w tej kategorii

Do Góry
Logo Esmera +18 tylko dla dorosłych
Sklep internetowy Esmera jest dostępny tylko dla osób dorosłych
Czy masz już ukończone 18 lat? Tak, idziemy dalej Nie, rezygnuje