Żele smakowe

Lubrykanty i żele smakowe są produktami, które posiadają rzeszę swoich fanów. Są jadalne w związku z tym można je stosować do gry wstępnej i zlizywać ze swojego partnera. Od teraz Twój partner może mieć smak czekolady, truskawki, banana, wiśni, jagody i wielu innych. Takie żele często sprawiają, że gra wstępna nabiera nowego wymiaru i jest jeszcze bardziej pociągająca i przyjemniejsza.

Sortuj:
Nowość

Lekko rozgrzewający. Dosłownie idealny do gry wstępnej. Można masować nim całe ciało lub tylko miejsca intymne. Nie pieni się, pobudza i pozostawia nieziemski zapach. Masaż żelem z serii Orgasmic Touch tworzy niesamowity klimat w sypialni. Te żele pomagają pobudzić wszystkie zmysły co z kolei wzmacnia, potęguje doznania.

34,90 PLN

Choco Stim to niezastąpione niczym urozmaicenie seks, to także sposób na skuszenie się do oralnych zabaw. To także bardzo delikatny dla miejsc intymnych lubrykant na bazie wody. Dostosowany do seksu waginalnego jak i analnego. Czekoladowy smak nowych doznań tylko z ChokoStim stworzonym specjalnie dla Ciebie, a miłość francuska nabierze nowego wymiaru i smaku. Zamieni się w chwile których nie będzie chciała zakończyć jednak i druga strona.

19,99 PLN
Sortuj:
Do Góry
Logo Esmera +18 tylko dla dorosłych
Sklep internetowy Esmera jest dostępny tylko dla osób dorosłych
Czy masz już ukończone 18 lat? Tak, idziemy dalej Nie, rezygnuje