Kulki gejszy z wibracjami

Kuleczki gejszy, które posiadają wibracje możemy podzielić na dwie kategorie. Pierwsza z nich to kulki posiadające mały akumulator i silniczek, który jest odpowiedzialny za wibracje. Zazwyczaj ładowany przez mały kabel USB. Drugi to taki rodzaj kulek, w których w środku jest jeszcze jedna mała kuleczka, której zadaniem jest obijanie się o ścianki podczas chodzenia. Dzięki temu obijaniu powstają przyjemne wibracje, które nie tylko mają za zadanie przynosić rozkosz podczas treningu mięśni Kegla, ale także mają być lekkim utrudnieniem podczas noszenia kulek gejszy.

Takie kulki gejszy można spotkać także pod nazwą kulki biofeedback. Można powiedzieć, że kulki gejszy to gadżet zarówno erotyczny jak i sprzęt rehabilitacyjny dla mięśni Kegla.

Sortuj:

3 srebrne kulki FunZone SILVER mają za zadanie stymulować i masować ścianki pochwy oraz wzmacniać dno miednicy. W każdej z trzech kulek znajduje się kolejna mała kula, która z każdym ruchem dostarcza przyjemne wibracje.

22,99 PLN

3 złote kulki FunZone Gold mają za zadanie stymulować i masować ścianki pochwy oraz wzmacniać dno miednicy. W każdej z trzech kulek znajduje się kolejna mała kula, która z każdym ruchem dostarcza przyjemne wibracje.

22,99 PLN

Potrójne aksamitne kulki gejszy wykonane z bezpiecznego silikonu przeznaczone do ćwiczenia mięśni Kegla. Środku kuleczek jest umieszczona jeszcze mniejsza kuleczka, która powoduje wibracje podczas chodzenia.

34,99 PLN

Kulki Kegla Twin Balls służą do stymulacji i napięcia mięśni wewnętrznych pochwy, zapewniają przyjemność seksualną i poprawiają mięśnie dna miednicy.

19,99 PLN

Kuleczki Kegel Tighten Up II deklasują rywali pod względem jakości wykonania. Delikatny i bezpieczny medyczny silikonu jest bardzo przyjemny w dotyku. A dzięki możliwości wyjmowania kuleczek ze środka nie tylko możemy zmniejszać lub zwiększać wagę kulek gejszy, ale także wygodniejsza jest higiena kuleczek. Dzięki specjalnym wibracjom podczas chodzenia, treningi mięśni Kegla stają się niesamowicie przyjemne.

24,99 PLN

Kuleczki Kegel Tighten Up I to kulki gejszy dla kobiet, które uwielbiają elegancję i użyteczność. Kuleczki bez problemu można wyjmować, dzięki temu o higienę można dbać jeszcze lepiej. Umieszczonym małe kuleczki w środku powodują bardzo przyjemne wibracji, które jeszcze bardziej wzmacniają efekty treningu mięśni Kegla.

24,99 PLN

Bardzo nowoczesne podwójne kulki gejszy, które będą idealną zabawką oraz narzędziem do treningu mięśni dna miednicy. Kegel Tighten Up III to kulki dla osób początkujących jak i zaawansowanych w treningach mięśni Kegla. A wyjmowane kuleczki pomogą w dbaniu o higienę kulek gejszy.

26,99 PLN

Duże, wibrujące kulki gejszy wykonane z bezpiecznego silikonu medycznego. Waga kulek to aż 68g.

21,99 PLN
Sortuj:

Sprawdź inne kolory w tej kategorii

Do Góry
Logo Esmera +18 tylko dla dorosłych
Sklep internetowy Esmera jest dostępny tylko dla osób dorosłych
Czy masz już ukończone 18 lat? Tak, idziemy dalej Nie, rezygnuje