Duże wibratory

Duże wibratory w naszym sklepie to są te wibratory, których rozmiar roboczy jest powyżej 20 centymetrów. Takie ogromne wibratory często są przeznaczone dla bardziej doświadczonych użytkowników zabawek wibracyjnych. Sprawdź koniecznie ile minut wytrzymasz z takim olbrzymem oraz ile taki gigant potrafi przynieść przyjemności i rozkoszy w sypialni.

Pamiętaj, że duże wibratory możesz bez problemu korzystać ze swoim partnerem. Niech Was nic nie ogranicza i sprawcie sobie dużą odrobinę radości z tych zabawek erotycznych.

Sortuj:
-10%

The Get Real to sensacyjny i realistyczny wibrator stworzony z myślą o wszystkich intymnych miejscach. Duży realistyczny wibrator od ToyJoy.

81,90 PLN 73,71 PLN

Duży, potężny i realistyczny wibrator z wydatną główką i miękkim, elastycznym trzonkiem. Obrotowa podstawa umożliwiająca mocne, głębokie i ciche wibracje z wieloma prędkościami.

69,90 PLN

Idealna zabawka dla fanów skóry i lateksu! Czarny i mocny wibrator z ogromnymi żołędziami i pulsującymi żyłami.

54,90 PLN

Wibrator w kształcie naturalnego, lekko wygiętego członka mężczyzny. Wzdłuż całego penisa przebiegają liczne pofałdowania i żyły, które zapewniają zwiększenie doznań erotycznych.

34,99 PLN

Wibrator o klasycznym kształcie, pokryty miękkim, przyjemnym w dotyku tworzywem. Jest bardzo elastyczny, a jego żylasta powierzchnia i pięknie uformowana główka na kształ prawdziwego penisa zapewnia urozmaicone doznania.

 

16,99 PLN

GREG to nowoczesny wibrator zaprojektowany specjalnie dla anatomii kobiet. GREG stworzony został by sprawiać przyjemność każdej kobiecie. Każdy detal jest przemyślany tak by stymulować.

35,00 PLN
Sortuj:

Sprawdź inne kolory w tej kategorii

Sprawdź koniecznie nasze inne produkty w tych kategoriach

Do Góry
Logo Esmera +18 tylko dla dorosłych
Sklep internetowy Esmera jest dostępny tylko dla osób dorosłych
Czy masz już ukończone 18 lat? Tak, idziemy dalej Nie, rezygnuje