Pretty Love

Korek analny Anal Stimulation

 na podstawie 1 opinii
21,99 PLN

Średni czarny korek analny o lekko anatomicznym kształcie o długości 10 cm oraz szerokości 3 cm. Korek o zmysłowym kształcie perfekcyjnie nadaje się dla osób początkujących jak i dla tych, którzy mają doświadczenie z zabawkami analnymi.

Dostępność: Mała ilość

Produkty wysyłamy w maksymalnie 24h 72h (do odwołania ze względu na wzrost zachorowań) od czasu złożenia zamówienia. Gwarancja dyskrecji każdej przesyłki.

Nazwa przewoźnika Koszt
Paczkomaty
przy zamówieniach powyżej 0,00 PLN
12,00 PLN
Paczkomaty Paczka w Weekend
przy zamówieniach powyżej 0,00 PLN
16,00 PLN
Poczta Polska
przy zamówieniach powyżej 0,00 PLN
13,00 PLN
Kurier DPD
przy zamówieniach powyżej 0,00 PLN
12,00 PLN
Darmowa dostawa PP
przy zamówieniach powyżej 100,00 PLN
0,00 PLN

Korek analny od Pretty Love jest gładki i bardzo miły w dotyku, wykonany z bezpiecznego silikonu. Korek analny bardzo szybko się nagrzewa, ale zarazem zatrzymuje na dłużej pozyskane ciepło, dzięki czemu daje realne odczucia. Dodatkowo nie powoduje on podrażnień i uczuleń skóry. Oprócz materiału, z którego został wykonany ten korek należy zwrócić uwagę na jego nowoczesny anatomiczny kształt. Korek idealnie odzwierciedla kształt małego męskiego członka. Posiada delikatnie zaznaczoną żołądź, średnica przewęża się ku dołowi. Dosyć szeroka stopka uniemożliwia całkowite wpadnięcie do otworu.

To wszystko dla Twojej niekończącej się przyjemności analnej.

Polecamy korzystać z niego wraz z lubrykantami na bazie wody, inne lubrykanty np. na bazie silikonu mogą uszkodzić jego delikatną powierzchnię.

Materiał Silikon medyczny
Adrianna

Delikatny zarówno w dotyku jak i podczas aplikacji.

Cena:
Jakość:

Zobacz podobne produkty