Białe Pończochy

Twój partner z pewnością pamięta ten wieczór kiedy założyłaś dla niego pończochy. Z pewnością białe pończochy to jeden z tych kolorów, które uwielbia najbardziej, spraw by kolejny wieczór również zapamiętał jako ten najbardziej namiętny.

Białe pończochy to bez wątpienia bardzo zmysłowy kolor, który rozpali nie jednego mężczyznę. Pamiętaj, aby do kompletu również założyć seksowne stringi, które podkręślą Twój zamiar. Dla bardziej odważnych kobiet sprawdź również mini stringi, stringi z dziurką w kroku lub niezwykle pociągające przezroczyste stringi także w różnych wersjach kolorystycznych. Sprawdź już teraz, który z dostępnych kolorów będzie dla Ciebie, linki do innych kolorów pończoch znajdziesz na dole tej strony.

Sortuj:

Gładkie i delikatne, niezwykle kobiece pończochy do pasa. Efektownie prezentują się w zestawieniu z kompletem bielizny erotycznej. Te pończochy to niezbędnik garderoby, każdej prawdziwej kokietki.

17,99 PLN

Klasyczne pończochy, które pasują do większości rodzai bielizny. Nadadzą się do sypialni, ale także na wyjście na bardziej elegancką imprezę.

12,99 PLN

Cienkie i mega seksowne błyszczące pończochy, które świetnie nadadzą się do błyszczącej wieczornej kreacji.

14,99 PLN
Sortuj:

Inne kolory w tej kategorii

Do Góry
Logo Esmera +18 tylko dla dorosłych
Sklep internetowy Esmera jest dostępny tylko dla osób dorosłych
Czy masz już ukończone 18 lat? Tak, idziemy dalej Nie, rezygnuje