Filtry

Zestawy BDSM

Zestawy BDSM są projektowane specjalnie dla osób, które dopiero wkraczają w świat BDSM. Zrealizuj swoje marzenia dominy lub osoby uległej od prostego startera BDSM, a później bez problemu możesz rozwijać swoją kolekcję gadżetów erotycznych. Zestawy są naprawdę różne dla różnych preferencji. Proste startery zawierają zwykle kajdanki, pejcze czy korki analne. Bardziej rozwinięte zestawy potrafią posiadać cały szereg gadżetów na kilka wieczorów.

Będą to gadżety idealne na początek Twojej zabawy, gdyż na początku mało kto wie co go naprawdę kręci w tych klimatach, a zestawy BDSM pomogą podjąć właściwą decyzję co do wyboru odpowiednich zabawek. Sprawdź i zobacz jakie zestawy dla Ciebie oferujemy oraz co wchodzi w ich skład. Być może znajdziesz tam akcesoria, które dostarczą Tobie niesamowitych i nowych doznań erotycznych, których z pewnością poszukujesz wraz ze swoim partnerem.

Sortuj:

Zestaw Fetish Art firmy Toys4Lovers do wszechstronnych gier bondage. Zawiera: maskę na oczy, kajdanki, kajdanki na kostki i pejcz. Wszystko czego potrzebujesz aby twoje najbardziej zwariowane marzenia się spełniły!

69,90 PLN

Świetny zestaw dla osób i par, które stawiają dopiero pierwsze kroki w świecie BDSM. Zestaw zawiera najpopularniejsze gadżety skierowane dla osób początkujących. Więc jeśli masz zamiar lub już stawiasz kroki w BDSM to ten zestaw jest dla Ciebie.

54,99 PLN
Sortuj:

Opinie naszych klientów

Do Góry
Sklep internetowy Esmera jest dostępny tylko dla osób dorosłych
Czy masz już ukończone 18 lat? Tak, idziemy dalej Nie, rezygnuje