Filtry

Zestawy BDSM

Uwaga! Styczniowe Czyszczenie Magazynów! Rabat 10% dla wszystkich na wszystkie produkty nie objęte promocją.
Wystarczy w koszyku w polu rabatowym dodać kod "RABAT", a cena produktów zostanie obniżona o 10%.
Promocja dotyczy nieprzecenionych produktów oraz nie dotyczy kosztów wysyłki. Promocja trwa do 31 stycznia 2020 roku.

Zestawy BDSM są projektowane specjalnie dla osób, które dopiero wkraczają w świat BDSM. Zrealizuj swoje marzenia dominy lub osoby uległej od prostego startera BDSM, a później bez problemu możesz rozwijać swoją kolekcję gadżetów erotycznych. Zestawy są naprawdę różne dla różnych preferencji. Proste startery zawierają zwykle kajdanki, pejcze czy korki analne. Bardziej rozwinięte zestawy potrafią posiadać cały szereg gadżetów na kilka wieczorów.

Będą to gadżety idealne na początek Twojej zabawy, gdyż na początku mało kto wie co go naprawdę kręci w tych klimatach, a zestawy BDSM pomogą podjąć właściwą decyzję co do wyboru odpowiednich zabawek. Sprawdź i zobacz jakie zestawy dla Ciebie oferujemy oraz co wchodzi w ich skład. Być może znajdziesz tam akcesoria, które dostarczą Tobie niesamowitych i nowych doznań erotycznych, których z pewnością poszukujesz wraz ze swoim partnerem.

Sortuj:

Świetny zestaw dla osób i par, które stawiają dopiero pierwsze kroki w świecie BDSM. Zestaw zawiera najpopularniejsze gadżety skierowane dla osób początkujących. Więc jeśli masz zamiar lub już stawiasz kroki w BDSM to ten zestaw jest dla Ciebie.

54,99 PLN
Sortuj:
Do Góry
Logo Esmera +18 tylko dla dorosłych
Sklep internetowy Esmera jest dostępny tylko dla osób dorosłych
Czy masz już ukończone 18 lat? Tak, idziemy dalej Nie, rezygnuje