Logo Esmera +18 tylko dla dorosłych
Sklep internetowy Esmera jest dostępny tylko dla osób dorosłych
Czy masz już ukończone 18 lat? Tak, idziemy dalej Nie, rezygnuje

Żele i lubrykanty

Narządy płciowe utrzymane we właściwej kondycji pozwalają czerpać jeszcze większą przyjemność z pożycia seksualnego, dlatego tak ważna jest pielęgnacja i higiena miejsc intymnych. Ponad to jeżeli partnerzy dbają o swoje narządy płciowe nie odczuwają zahamowań seksualnych. Również zabawki erotyczne tj. wibratory, czy tez dmuchane lalki należy odpowiednio pielęgnować za pomocą specjalistycznych kosmetyków.

Lubrykanty lub inaczej mówiąc żele nawilżające znacznie poprawiają komfort współżycia. U nas znajdziesz całą gamę lubrykantów o różnym przeznaczeniu, na bazie wody i silikonu, a także żele przeznaczone do masażu. Zapewniają optymalny poślizg oraz ochronę naskórka. W zależności od jakości ceny kształtują się od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych.

Lubrykant jest bardzo ważną częścią współżycia partnerów, ponieważ od niego bardzo wiele zależy. Wybranie złego lubrukantu może mieć wiele nieprzyjemnych skutków od otarć po zmienione PH pochwy.

Nie wiesz jaki lubrykant? Sprawdź jaki lubrykant wybrać na naszym blogu i podejmij właściwą decyzję.

Sortuj:
Nowość
Zobacz

Be Lover Gel FORTE – to najnowszy w gamie lubrykantów żel intymny do zadań specjalnych (jak np. fisting). Jest najgęstszy ze wszystkich żeli Be Lover i bardzo wydajny. Może być stosowany przez oboje partnerów. Nie posiada zapachu ani smaku. Neutralna formuła idealnie nawilża i chroni miejsca intymne. Nie pozostawia plam.

29,99 PLN
Nowość
Zobacz

H2O Aloe kojący żel intymny z aloesem, łagodny dla bardzo delikatnej skóry znajdującej się w miejscach intymnych. Doskonale nadaje się także do maseczek na waginę. Żel stworzony na bazie wody dzięki temu jest całkowicie bezpieczny.

25,00 PLN
Nowość
Zobacz

H2O Uni Gel 150ml to zaawansowany lubrykant tworzący nawilżenie bardzo przypominające naturalne. Dzięki czemu długo utrzymuje się, tworząc jedwabistą warstwę zabezpieczającą przed otarciami oraz wzmacniającą przyjemność z każdego ruchu. Dzięki niemu dłużej będziecie czerpali radość z seksu.

19,00 PLN
Nowość
Zobacz

Pocket for Love to taki żel i lubrykant intymny kieszonkowy, który możesz brać na każdą randkę lub imprezę. Dobra i bezpieczna zabawa gwarantowana. Jest żelem na bazie wody, dzięki temu możesz go używać z każdego rodzaju prezerwatywami.

9,90 PLN
Nowość
Zobacz

H2O Uni Gel to zaawansowany lubrykant tworzący nawilżenie bardzo przypominające naturalne. Dzięki czemu długo utrzymuje się , tworząc jedwabistą warstwę zabezpieczającą przed otarciami oraz wzmacniającą przyjemność z każdego ruchu. Dzięki dużemu opakowaniu(aż 300 ml) starczy na naprawdę długie godziny igraszek.

29,00 PLN
Nowość
Zobacz

Lovely Lovers ALOE VERA Lube jest formułą stworzoną z myślą o wszystkich dbających o nawilżenie oraz ochronę delikatnej skóry w trakcie zbliżeń. Żel intymny ALOE VERA Lube został stworzony na bazie wody. Skutkuje to pełnym bezpieczeństwem dla skóry, nie wywołując uczuleń. Ponadto nie pozostawia plam oraz może być stosowany z prezerwatywami oraz akcesoriami erotycznymi.

29,99 PLN
Nowość
Zobacz

Niesamowicie gęsty i bardzo wydajny lubrykant z dozownikiem Aqua Extreme Lube. Poprzez odpowiednie nawilżenie zwiększa odczuwanie doznań przez obojga partnerów. Idealny w przypadku problemu suchości miejsc intymnych lub dla osób, które odczuwają, iż naturalne nawilżenie to za mało.

 

.

29,99 PLN
Nowość
Zobacz

Choco Stim to niezastąpione niczym urozmaicenie seks, to także sposób na skuszenie się do oralnych zabaw. To także bardzo delikatny dla miejsc intymnych lubrykant na bazie wody. Dostosowany do seksu waginalnego jak i analnego. Czekoladowy smak nowych doznań tylko z ChokoStim stworzonym specjalnie dla Ciebie, a miłość francuska nabierze nowego wymiaru i smaku. Zamieni się w chwile których nie będzie chciała zakończyć jednak i druga strona.

19,99 PLN
Nowość
Zobacz

Silk Professional jest żelem uniwersalnym. Oznacza to , że doskonale nadaje się do penetracji waginalnej jak i analnej u kobiet i mężczyzn. Wzorowo spełnia także swoje zadanie jako lubrykant przeznaczony do fistingu czy nawet do zabaw pod przysznicem.

29,99 PLN
Sortuj:
To Top