Filtry

Zaciski na sutki

Zaciski na sutki są zabawką erotyczną, która uciska sutki aby zmniejszyć przepływ krwi przez nie, idealnie się nadają na grę wstępną. Z racji tego, że sutki są strefą erogenną uczucie szczypania może dać każdemu zabawną mieszankę bólu i przyjemności. Jest bardzo wiele różnych rodzajów zacisków na sutki od krokodylków, motylków po koniczynki. Osoby, które chciałyby spróbować tej zabawy to na początek polecamy regulowane zaciski na sutki - takie z małymi śrubeczkami, aby zacząć od mniejszego ucisku na brodawkę.

Klamry na sutki należą do gadżetów soft BDSM, a także hard gdyż dzięki regulacjom umieszczonym na klipsach możesz śmiało dostosować zadawany ból do swoich preferencji. Zobacz naszą ofertę klamerków na sutki i sprawdź zaciski, które będą dla Ciebie najbardziej odpowiednie.

Sortuj:

Zaciski na sutki z serii Fetish Art Toyz4Lovers z regulowanym dociskiem połączone metalowym łańcuchem. Do zacisków przymocowane są czarne i eleganckie wstążki.

19,90 PLN

Zaciski na sutki w kształcie litery Y połączone małym łańcuszkiem z pierścieniem na penisa.

39,90 PLN

Regulowane zaciski z ozdobnymi kamykami, które elegancko wyglądają oraz dają lekkie obciążenie dla sutków.

49,90 PLN

Zaciski na sutki z możliwością regulacji siły ścisku połączone eleganckim małym łańcuszkiem. Świetnie sprawdzą się podczas dłuższych i niezapomnianych igraszek.

41,90 PLN

Czarna, skórzana regulowana obroża z zaciskami na sutki zapinana na małą kłódeczkę, która jeszcze bardziej wzmocni doznania płynące z rozkoszy BDSM.

44,90 PLN

Wytrzymałe zaciski na sutki połączone małym łańcuszkiem. Małe zaciski, w których bez problemu można kontrolować i regulować siłę nacisku.

14,90 PLN

Zaciski na sutki połączone małym łańcuszkiem na którym są zawieszone dzwoneczki. Idealne zaciski nie tylko do wywoływania przyjemności i bólu, ale także jako dekoracja.

21,90 PLN

Bardzo stylowe klamerki na sutki udekorowane małym piórkiem. Piórko jest nie tylko dekoracją, ale może bez problemu służyć jako małe piórko do drażnienia i łaskotania.

12,90 PLN

Wytrzymałe metalowe zaciski pokryte miękką gumą, te zaciski są idealne dla początkujących jak i entuzjastów. Ruchome pierścienie służą do regulacji intensywności nacisku klamry (od delikatnej do intensywnej).

12,90 PLN

Regulowane zaciski na sutki z małym kolorowym dzwoneczkiem, który wydaje dźwięk kiedy osoba się poruszy. Z pewnością taki gadżet w sypialni będzie niesamowitym dodatkiem do nocnych igraszek.

10,99 PLN

Knebel otwarty dla osób bardziej doświadczonych w klimatach BDSM lub dla osób, które pragną ostrzejszej zabawy w sypialni.

23,99 PLN

Złote zaciski z regulacją, trzema czarnymi kuleczkami z kryształkami. Idealna do czarnej seksownej kreacji. Mała regulacja pozwala dopasowanie odpowiedniej siły zacisku.

14,99 PLN
Sortuj:

Opinie naszych klientów

Do Góry
Sklep internetowy Esmera jest dostępny tylko dla osób dorosłych
Czy masz już ukończone 18 lat? Tak, idziemy dalej Nie, rezygnuje