Filtry

Wibratory dla par

Uwaga! Styczniowe Czyszczenie Magazynów! Rabat 10% dla wszystkich na wszystkie produkty nie objęte promocją.
Wystarczy w koszyku w polu rabatowym dodać kod "RABAT", a cena produktów zostanie obniżona o 10%.
Promocja dotyczy nieprzecenionych produktów oraz nie dotyczy kosztów wysyłki. Promocja trwa do 31 stycznia 2020 roku.

Wibratory to urządzenia służące do masturbacji. Zazwyczaj mają postać męskiego członka i dodatkowo wyposażone są w wibracje. Cieszą się one ogromnym zainteresowaniem, choć niewiele kobiet, czy też par, przyznaje się do ich używania. Ogromny wybór wibratorów pozwala wybrać kobietom dokładnie taki kształt i rozmiar wibratora, jaki im odpowiada i jaki je interesuje (nie ma takiej możliwości wyboru w przypadku członka partnera - w tym wypadku trzeba się zadowolić tym, co jest). Jeżeli mamy odpowiedni zapas baterii pod ręka, to wibrator nigdy nas nie zawiedzie. A jeśli nawet zabraknie nam baterii, to możemy użyć wibratora jako sztucznego członka, gdyż i tak zawsze jest w stanie wzwodu. Niestety wbrew pozorom wybór wibratora wielu kobietom nastręcza trochę kłopotów. Powodem tego jest fakt, że jest bardzo wiele rodzajów wibratorów o różnych kształtach, kolorach i intensywności drgań.

Wibratory dla Par są takim rodzajem wibratorów specjalnie zaprojektowane aby cieszyć się wibracjami we dwoje. Co nie oznacza, że nie możecie używać we dwoje klasycznych wibratorów, wręcz przeciwnie. Jeżeli nigdy wcześniej nie mieliście z nimi do czynienia postaramy się pomóc wam w zakupie najbardziej odpowiedniego wibratora. Poniżej przedstawiamy kilka rad, które powinny wam się przydać. Po pierwsze wybierz odpowiedni rozmiar. W naszym sklepie dostępne są wibratory erotyczne różnej wielkości. Sprawdź jak głęboką preferujesz penetrację a także średnicę. Wybierz odpowiedni materiał. Duża ilość wibratorów wykonana jest z silikonu, który utrzymuje ciepłotę przejętą z Twojego ciała oraz jest łatwy w umyciu. Spora ilość wibratorów to wibratory gumowe, których główna zaleta to niska cena. Dla tych osób, które będą się bawić wibratorem pierwszy raz polecamy na początek te gumowe.

Sortuj:

Świetny gadżet zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Bezpieczny i delikatny silikon z małym silniczkiem, które daje rewelacyjne pojedyncze i najważniejsze ciche wibracje.

15,99 PLN
Sortuj:
Do Góry
Logo Esmera +18 tylko dla dorosłych
Sklep internetowy Esmera jest dostępny tylko dla osób dorosłych
Czy masz już ukończone 18 lat? Tak, idziemy dalej Nie, rezygnuje