Wibratory dla par

Wibratory to urządzenia służące do masturbacji. Zazwyczaj mają postać męskiego członka i dodatkowo wyposażone są w wibracje. Cieszą się one ogromnym zainteresowaniem, choć niewiele kobiet, czy też par, przyznaje się do ich używania. Ogromny wybór wibratorów pozwala wybrać kobietom dokładnie taki kształt i rozmiar wibratora, jaki im odpowiada i jaki je interesuje (nie ma takiej możliwości wyboru w przypadku członka partnera - w tym wypadku trzeba się zadowolić tym, co jest). Jeżeli mamy odpowiedni zapas baterii pod ręka, to wibrator nigdy nas nie zawiedzie. A jeśli nawet zabraknie nam baterii, to możemy użyć wibratora jako sztucznego członka, gdyż i tak zawsze jest w stanie wzwodu. Niestety wbrew pozorom wybór wibratora wielu kobietom nastręcza trochę kłopotów. Powodem tego jest fakt, że jest bardzo wiele rodzajów wibratorów o różnych kształtach, kolorach i intensywności drgań.

Wibratory dla Par są takim rodzajem wibratorów specjalnie zaprojektowane aby cieszyć się wibracjami we dwoje. Co nie oznacza, że nie możecie używać we dwoje klasycznych wibratorów, wręcz przeciwnie. Jeżeli nigdy wcześniej nie mieliście z nimi do czynienia postaramy się pomóc wam w zakupie najbardziej odpowiedniego wibratora. Poniżej przedstawiamy kilka rad, które powinny wam się przydać. Po pierwsze wybierz odpowiedni rozmiar. W naszym sklepie dostępne są wibratory erotyczne różnej wielkości. Sprawdź jak głęboką preferujesz penetrację a także średnicę. Wybierz odpowiedni materiał. Duża ilość wibratorów wykonana jest z silikonu, który utrzymuje ciepłotę przejętą z Twojego ciała oraz jest łatwy w umyciu. Spora ilość wibratorów to wibratory gumowe, których główna zaleta to niska cena. Dla tych osób, które będą się bawić wibratorem pierwszy raz polecamy na początek te gumowe.

Sortuj:

Ekskluzywny i potężny wibrator Fascynation to gadżet przeznaczony dla par, który zapewne sprawi Tobie radość z użytkowania. Komfortowy w trzymaniu i miły w dotyku, a penetracja tym gadżetem to niezapomniana przyjemność.

235,90 PLN 209,95 PLN

Letitia to masażer do stymulacji łechtaczko-waginalnej dla par, sterowany dołączonym pilotem. Idealnie się nada jako wspomagacz podczas igraszek, a także do masturbacji.

149,90 PLN

Super ekskluzywny stymulator dla par, który dopasowuje się do Waszych unikalnych kształtów, czyniąc seks komfortowym i ekscytującym. Wibrator dostarcza jednoczesną stymulację łechtaczki oraz punktu G.

108,90 PLN

Wibrator Svakom Vesper to niesamowita propozycja dla par. Ten wibrator w kszałcie U doda Waszym igraszkom całkowicie nowy rodzaj przyjemności. Sprawdź koniecznie Svakom Vesper i jego 10 różnych trybów wibracji.

199,90 PLN 179,91 PLN

Klasyczny wibrator dla par Bill z serii Pretty Love w kształcie litery U. Wykonany z miękkiego i bezpiecznego dla ciała silikonu posiadający 12 różnych trybów drgań. To idealne rozwiązanie dla osób, które pragną wejść na wyższy poziom przyjemności z seksu.

149,90 PLN

Yedda to wibrator o bardzo szerokim zastosowaniu. Podczas tradycyjnego stosunku może być użyty jako wibartor dla par, a podczas gdy brakuje Twojego partnera może służyć jako tradycyjny wibator. Posiada 12 trybów wibracji i jest niesamowicie elastyczny, a wszystko po to aby jeszcze lepiej dostarczać przyjemności.

119,90 PLN

Quintion to wibrator przeznaczony dla par, ale nie tylko. To zabawka uniwersalna, może być bez problemu używana do stymulacji punktu G jak i masażer prostaty dla Panów. Wykonane z całkowicie bezpiecznego silikonu.

129,90 PLN 111,71 PLN
Sortuj:

Opinie naszych klientów

Do Góry
Sklep internetowy Esmera jest dostępny tylko dla osób dorosłych
Czy masz już ukończone 18 lat? Tak, idziemy dalej Nie, rezygnuje