Filtry

Pończochy kabaretki

Pończochy kabaretki od zwykłych gładkich pończoch odróżniają się tym, że zamiast ładkiej powierzchni mają mniejsze lub większe oczka. Świetnie dopasują się do małej czarnej czy zwykłej sukienki ołówkowej, której dodadzą niecodzienności lub pod jeansy z dziurami co uzupełni Twój strój. Taki rodzaj pończoch kiedyś był tzw. strojem roboczym w domach publicznych, ale z czasem moda wyszła na ulicę dzięki gwiazdom Holywood. Co raz częściej można zauważyć kobiety chodzące w kabaretkach, nie tylko rajstopach, ale także pończochach.

Pończochy kabaretki to niezwykle seksowny i zmysłowy element damskiej garderoby. Niesamowicie wylgarny i wyzywający, idealny na romantyczny wieczór zakończony gorącymi igraszkami we dwoje. Spraw już dzisiaj sobie tą przyjemność i zaskocz swojego mężczyznę tymi pończochami.

Sortuj:

Niezwykle seksowne samonośne kabaretki, które z pewnością zrobią na Nim olbrzymie wrażenie. Pończochy wykonane z drobniutkiej siateczki w małe oczka, pas zdobiony kwiatową aplikacją o szerokosci 9 cm na silikonie, bez zaznaczonej części palcowej.

21,99 PLN
Sortuj:
Do Góry
Logo Esmera +18 tylko dla dorosłych
Sklep internetowy Esmera jest dostępny tylko dla osób dorosłych
Czy masz już ukończone 18 lat? Tak, idziemy dalej Nie, rezygnuje