Filtry

Pierścienie na penisa

Uwaga! Styczniowe Czyszczenie Magazynów! Rabat 10% dla wszystkich na wszystkie produkty nie objęte promocją.
Wystarczy w koszyku w polu rabatowym dodać kod "RABAT", a cena produktów zostanie obniżona o 10%.
Promocja dotyczy nieprzecenionych produktów oraz nie dotyczy kosztów wysyłki. Promocja trwa do 31 stycznia 2020 roku.

Chciałbyś wzmocnić swoję erekcję lub przedłużyc swój stosunek? W takim razie pierścienie na penisa to gadżet specjalnie zaprojektowany dla Ciebie, dzięki zmniejszonego przepływu krwi do członka zwiększają jego sztywność. Do wyboru masz także specjalne wibrujące ringi, które nie tylko Tobie sprawią przyjemność lecz także dla Twojej partnerki. Wibrujący naturalny penisa to zapewne jedna z lepszych rzeczy, które mogą się jej przytrafić.

Koniecznie sprawdź inne ciekawe gadżety erotyczne dla mężczyzn.

Sortuj:

Wibrujące pierścień Trap to ekskluzywny ring na penisa dla mężczyzn, którzy uwielbiają bezpieczeństwo i jakość wykonania produktu. Ten pierścień nie tylko poprawi Twoją erekcję oraz wydłuży czas stosunku, ale także wibracje, które przekaże dodatkowo będą stymulowały Twoją partnerkę.

29,99 PLN

Zestaw trzech pierścieni erekcyjnych, które opóźnią Twojego partnera lub Twój wytrysk. Są niesamowicie elastyczne, więc bez problemu je dostosujesz do swoich preferencji oraz wymagań.

9,99 PLN

Żelowa elastyczna nakładka na penisa, która ma na celu zwiększenie przyjemności Twojej partnerce dzięki swoim wypustkom.

6,99 PLN
Sortuj:
Do Góry
Logo Esmera +18 tylko dla dorosłych
Sklep internetowy Esmera jest dostępny tylko dla osób dorosłych
Czy masz już ukończone 18 lat? Tak, idziemy dalej Nie, rezygnuje