Filtry

Pierścienie erekcyjne

Pierścienie erekcyjne to specjalne ringi, które zakłada się na penisa w celu wydłużenia i zintensyfikowania erekcji. Co za tym idzie stosunek także jest dzięki nim dłuższy. Pierścienie erekcyjne to świetny gadżet dla osób, które pragną wydłużyć czas do osiągnięcia orgazmu(przedwczesny wytrysk). Ringi erekcyjny na penisa to świetny sposób na urozmaicenie swojego życia erotycznego oraz poznawanie swoich barier i możliwości. Można ich bez problemu używać solo jak i w parze, to od Ciebie zależy na jaką zabawę masz ochotę.

Pamiętaj o bezpieczeństwie podczas korzystania z pierścieni erekcyjnych, z racji tego że w większości są to pierścienie zaciskowe. Jeśli poczujesz ból lub Twój penis szybko zmienia kolor na siny to natychmiast przerwij zabawę z korzystaniem pierścienie erekcyjnych. Jeśli masz problemy z założeniem pierścieni ze względu na ich lub Twój rozmiar to użyj lubrykantu np. na bazie wody gdyż ten nie pozostawia plam.

Sortuj:

Zestaw trzech pierścieni erekcyjnych, które opóźnią Twojego partnera lub Twój wytrysk. Są niesamowicie elastyczne, więc bez problemu je dostosujesz do swoich preferencji oraz wymagań.

9,99 PLN
Sortuj:
To Top
Logo Esmera +18 tylko dla dorosłych
Sklep internetowy Esmera jest dostępny tylko dla osób dorosłych
Czy masz już ukończone 18 lat? Tak, idziemy dalej Nie, rezygnuje