Filtry

Pejcze erotyczne

Jeżeli szukacie sposobów na odkrywanie nowych i mocniejszych wrażeń podczas igraszek erotycznych to w takim razie pejcze BDSM będą dla Was odpowiednim gadżetem. Pejcz to dosyć ciekawy gadżet, gdyż nie służy tylko do chłosty, ale bez problemu można nim pieścić bezbronne i skrępowane ciało Twojego partnera. Jeżeli nie słucha się lub powinien zostać ukarany to chłosta jest odpowiednią metodą na ukaranie. Wszystko zależy od Ciebie oraz jaki scenariusz i jakie role przyjmiecie podczas Waszych igraszek. Pamiętaj, ze ogranicza Was tylko wyobraźnia.

Pejcze erotyczne często wykonane są z naturalnej skóry, ze sztucznej skóry lub tworzywa, a także dla większych wrażeń można spotkać pejcze wykonane z łańcuszków. Sztywna i długa rączka pozwoli na pewne trzymanie pejcza, a sznuczerek lub pętelka na końcu zapobiegnie wypadaniu z rąk.

Zapobiegnij rutynie w swojej sypialni i wprowadź do niej trochę posłuszeństwa.

Sortuj:
Nowość
Zobacz

Pejcz ze skórzanymi paskami. Mocny i wytrzymały, wykonany z imitacji skóry.

19,90 PLN

Czarny długi pejcz wykonany ze skóry naturalnej (bydlęca) o całkowitej długości aż 80 cm. Posiada długą rączkę, która pewnie leży w dłoni. Zapakowany w ładny czarny karton, idealne na prezent dla ukochanej osoby.

39,99 PLN

Profesjonalny pejcz wykonany ze skóry naturalnej(bydlęcej). Bardzo staranne wykonanie. To wszystko czyni go doskonałym wyborem za równo dla początkujących jak i zaawansowanych miłośników klimatu. Zapakowany w ładny kartonik.

44,99 PLN

Czarny pejcz wykonany ze skóry naturalnej (bydlęca) o całkowitej długości niecałe 60 cm, idealny dla osób dla których będzie to pierwszy pejcz w sypialni. Posiada długą rączkę, która pewnie leży w dłoni. Zapakowany w ładny czarny karton, idealne na prezent dla ukochanej osoby.

32,99 PLN

Świetny gadżet BDSM, który pozwala spełnianie swoich najgłębszych marzeń w sferze seksu gdzie jedna osoba jest dominująca, zaś druga uległa. Idealnie się nada się odgrywania przeróżnych ról w Twojej sypialni.

11,99 PLN
Sortuj:
Do Góry
Logo Esmera +18 tylko dla dorosłych
Sklep internetowy Esmera jest dostępny tylko dla osób dorosłych
Czy masz już ukończone 18 lat? Tak, idziemy dalej Nie, rezygnuje