Filtry

Pejcze erotyczne

Jeżeli szukacie sposobów na odkrywanie nowych i mocniejszych wrażeń podczas igraszek erotycznych to w takim razie pejcze BDSM będą dla Was odpowiednim gadżetem. Pejcz to dosyć ciekawy gadżet, gdyż nie służy tylko do chłosty, ale bez problemu można nim pieścić bezbronne i skrępowane ciało Twojego partnera. Jeżeli nie słucha się lub powinien zostać ukarany to chłosta jest odpowiednią metodą na ukaranie. Wszystko zależy od Ciebie oraz jaki scenariusz i jakie role przyjmiecie podczas Waszych igraszek. Pamiętaj, ze ogranicza Was tylko wyobraźnia.

Pejcze erotyczne często wykonane są z naturalnej skóry, ze sztucznej skóry lub tworzywa, a także dla większych wrażeń można spotkać pejcze wykonane z łańcuszków. Sztywna i długa rączka pozwoli na pewne trzymanie pejcza, a sznuczerek lub pętelka na końcu zapobiegnie wypadaniu z rąk.

Zapobiegnij rutynie w swojej sypialni i wprowadź do niej trochę posłuszeństwa.

Sortuj:

Świetny gadżet BDSM, który pozwala spełnianie swoich najgłębszych marzeń w sferze seksu gdzie jedna osoba jest dominująca, zaś druga uległa. Idealnie się nada się odgrywania przeróżnych ról w Twojej sypialni.

11,99 PLN
Sortuj:
To Top
Logo Esmera +18 tylko dla dorosłych
Sklep internetowy Esmera jest dostępny tylko dla osób dorosłych
Czy masz już ukończone 18 lat? Tak, idziemy dalej Nie, rezygnuje