Filtry

Packi do klapsów

Lubicie klapsy podczas swoich igraszek? W takim razie sprawdź naszą ofertą pacek erotycznych do klapsów. Niezależnie od tego czy lubisz mocne i słabe klapsy taka packa zastąpi Twoją dłoń. Soczyste klapsy, które zadasz taką packą dadzą niesamowitą przyjemność i władzę dla osoby trzymającej packę. Nie zapomnij potem dokładnie wymasować obolałych miejsc.

Gra wstępna z wykorzystaniem zmysłowej packi erotycznej to pomysł, który może wynieść Wasz wstęp do czego ostrzejszego i niezwykle przyjemnego. Packi erotyczne można wykorzystywać nie tylko do klapsów w pośladki, ale także do droczenia się z partnerem czy nawet uderzenia w inne części ciała jeśli Twój partner na to zezwala. Do zabawy możesz wykorzystać opaski na oczy aby jeszcze bardziej wyczulić zmysły. Grzeszności i dobrej zabawy w sypialni nigdy za wiele.

W zależności od upodobań wybierz taką packę, aby osoba która dostanie klapsy z pewnością je zapamiętała.

Sortuj:

Packa została wykonana bardzo starannie z naturalnej skóry bydlęcej.

48,90 PLN

Ta elegancka packa będzie doskonałym dodatkiem do Waszych erotycznych igraszek. Gadżet umożliwia dawanie niegrzecznych klapsów, które wzbogacą Wasze zabawy w sypialni i podkreślą kto jest osobą dominującą.

17,90 PLN

Packa Crocodile Spank Paddle od Toyz4Lovers to klasyczna packa ze sztucznej skóry. Jest to elegancka imitacja krodylej skóry, z wygodnym uchwytem, ​​pętlą zabezpieczającą nadgarstek i prostokątną powierzchnią bicia.

27,99 PLN

Sztywny, wykonany ze skóry PU klepacz do klapsów. O długości 25 cm i szerokości 4 cm. Świetnie się nada dla początkujących miłośników klapsów.

13,99 PLN

Dosyć spora packa do klapsów, która zostawia słodki ślad w kształcie serduszka po klapsach. Wykonana ze skóry PU, bezpieczna dla skóry.

27,99 PLN

Packa do klapsów z płaskimi ćwiekami wykonana ze skóry PU. Nie zostawia żadnych ran podczas klepania, bardzo wygodna w trzymaniu.

24,99 PLN

Sztywny, wykonany ze skóry PU klepacz do klapsów. O długości 45 cm i szerokości 5.5 cm. Świetnie się nada dla początkujących miłośników klapsów.

24,99 PLN

Rewelacyjna packa do klapsów z czarnymi długimi piórkami do pieszczot. Idealnie się nada do Twojej gry wstępnej.

14,00 PLN

Rewelacyjna packa do klapsów z czerwonymi długimi piórkami do pieszczot. Idealnie się nada do Twojej gry wstępnej.

12,99 PLN

Sztywna i mocna packa do klapsów z kwadratowymi ćwiekami. Dzięki swojej sztywność zadane klapsy są bardzo mocne. Bezpieczna dla skóry, wykonana ze skóry PU.

29,99 PLN
Sortuj:

Opinie naszych klientów

Do Góry
Logo Esmera +18 tylko dla dorosłych
Sklep internetowy Esmera jest dostępny tylko dla osób dorosłych
Czy masz już ukończone 18 lat? Tak, idziemy dalej Nie, rezygnuje