Opaski i maski na oczy

Uwaga! Styczniowe Czyszczenie Magazynów! Rabat 10% dla wszystkich na wszystkie produkty nie objęte promocją.
Wystarczy w koszyku w polu rabatowym dodać kod "RABAT", a cena produktów zostanie obniżona o 10%.
Promocja dotyczy nieprzecenionych produktów oraz nie dotyczy kosztów wysyłki. Promocja trwa do 20 stycznia 2020 roku.

Opaski i maski na oczy być może nie są typowym gadżetem BDSM, ale są za to idealnym dodatkiem do takich zabaw. Maski na oczy pozwolą stworzyć niesamowicie tajemniczą i seksowną kreację do Waszych zabaw gdzie główną rolę gra partnerka ubrana w nieziemsko podniecającą bieliznę. Zaś opaski na oczy, które całkowicie lub w większości zasłaniają oczy zintensyfikują doznania płynące z dotyku lub słuchu. Podczas zabaw z zakrytymi oczami osoba, która nie widzi niczego bardziej będzie odczuwała klapsy czy zabawy w ciepło/zimno na przykład z użyciem kostek do lodu lub czegoś ogrzanego do większej temperatury niż temperatura powietrza. Dobrym gadżetem, który utrzyma ciepło z pewnością będą szklane korki analne czy wykonane ze stali nierdzewnej, gdyż dłużej utrzymują ciepło i zabawa staje się przyjemniejsza.

Sortuj:
Nowość
Zobacz

Satynowa maseczka na oczy, która rozpali Wasze igraszki i sprawi że noc będzie bardzo gorąca i niezapomniana. Pozwól sobie na chwilę szaleństwa i daj się porwać tej zmysłowej grze.

24,99 PLN
Nowość
Zobacz

Niesamowicie zmysłowa i tajemnicza maska na oczy marki Obssesive. Zaczaruj swojego partnera tą maseczką i spędź z nim niezapomniany wieczór. Doskonały dodatek do seksownej kreacji.

18,99 PLN
Nowość
Zobacz

Niesamowicie zmysłowa i tajemnicza maska na oczy marki Obssesive. Zaczaruj swojego partnera tą maseczką i spędź z nim niezapomniany wieczór.

17,99 PLN

Pozwól się dyskretnie wprowadzić w świat fantazji. Miej oczy szeroko otwarte. Opaska na oczy pozwoli Ci na odrobinę niepewności, dreszczyku i emocji w świecie erotyki.

14,99 PLN
Sortuj:
Do Góry
Logo Esmera +18 tylko dla dorosłych
Sklep internetowy Esmera jest dostępny tylko dla osób dorosłych
Czy masz już ukończone 18 lat? Tak, idziemy dalej Nie, rezygnuje