Opaski i maski na oczy

Opaski i maski na oczy być może nie są typowym gadżetem BDSM, ale są za to idealnym dodatkiem do takich zabaw. Maski na oczy pozwolą stworzyć niesamowicie tajemniczą i seksowną kreację do Waszych zabaw gdzie główną rolę gra partnerka ubrana w nieziemsko podniecającą bieliznę. Zaś opaski na oczy, które całkowicie lub w większości zasłaniają oczy zintensyfikują doznania płynące z dotyku lub słuchu. Podczas zabaw z zakrytymi oczami osoba, która nie widzi niczego bardziej będzie odczuwała klapsy czy zabawy w ciepło/zimno na przykład z użyciem kostek do lodu lub czegoś ogrzanego do większej temperatury niż temperatura powietrza. Dobrym gadżetem, który utrzyma ciepło z pewnością będą szklane korki analne czy wykonane ze stali nierdzewnej, gdyż dłużej utrzymują ciepło i zabawa staje się przyjemniejsza.

Sortuj:

Niesamowita w swym wdzięku i bardzo ponętna w swym hipnotyzującym wyglądzie maska Roseberry. Dodaj waszemu życiu intymnemu nutę pikanterii.

23,99 PLN

Satynowa maseczka na oczy, która rozpali Wasze igraszki i sprawi że noc będzie bardzo gorąca i niezapomniana. Pozwól sobie na chwilę szaleństwa i daj się porwać tej zmysłowej grze.

24,99 PLN

Niesamowicie zmysłowa i tajemnicza maska na oczy marki Obssesive. Zaczaruj swojego partnera tą maseczką i spędź z nim niezapomniany wieczór. Doskonały dodatek do seksownej kreacji.

18,99 PLN

Niesamowicie zmysłowa i tajemnicza maska na oczy marki Obssesive. Zaczaruj swojego partnera tą maseczką i spędź z nim niezapomniany wieczór.

17,99 PLN

Czarna skórzana opaska na oczy wykonana z ekologicznej skóry. Nic nie widać poprzez czarny materiał. Idealna aby utrzymać kochanka w przyjemnej niepewności.

12,90 PLN

Pozwól się dyskretnie wprowadzić w świat fantazji. Miej oczy szeroko otwarte. Opaska na oczy pozwoli Ci na odrobinę niepewności, dreszczyku i emocji w świecie erotyki.

14,99 PLN
Sortuj:

Opinie naszych klientów

Do Góry
Sklep internetowy Esmera jest dostępny tylko dla osób dorosłych
Czy masz już ukończone 18 lat? Tak, idziemy dalej Nie, rezygnuje