Filtry

Obroże i smycze BDSM

Uwaga! Styczniowe Czyszczenie Magazynów! Rabat 10% dla wszystkich na wszystkie produkty nie objęte promocją.
Wystarczy w koszyku w polu rabatowym dodać kod "RABAT", a cena produktów zostanie obniżona o 10%.
Promocja dotyczy nieprzecenionych produktów oraz nie dotyczy kosztów wysyłki. Promocja trwa do 20 stycznia 2020 roku.

W Waszych igraszkach wkradła się nuda i rytuna? Pragniesz wprowadzić nieco więcej niewoli w swojej sypialni? Wiele osób boryka się z tym problemem, a zaradzić temu można w bardzo łatwy sposób. Wprowadzić nowe gadżety do sypialni, które zagwarantują Wam mnóstwo zabawy i sporo nowych doznań erotycznych.

Obroże BDSM to będzie dobra odmiana dla Waszych igraszek erotycznych. Wejdźcie na nowy poziom zabaw BDSM dołączając do nich taki niesamowity gadżet jakim jest obroża i smycz. Obroże mogą służyć jako element ozdoby seksownej kreacji lub jako gadżet, który nosi osoba uległa. W jednej ręcę smycz BDSM, a w drugiej pejcz do ukarania nieposłusznej osoby. Tak może wyglądać Wasza domowa sesja BDSM, która ponownie rozpali Wasze pożądanie i każdy dzień będzie oczekiwaniem na wieczorne zabawy. Spraw by były niezapomniane oraz dostarczyły Wam sporo radości ze wspólnych zabaw.

Sortuj:

Niezwykle urocza obroża z serduszkiem zapinana na małe guziczki. Niesamowicie będzie się komponowała z seksownym strojem, a także doda poczucia uległości.

11,99 PLN

Regulowane skórzana obroża ze smyczą oraz z futerkiem, dostępna w 4 kolorach.

21,99 PLN

Obroża BDSM z ćwiekami na smyczy dla osób, które pragną czegoś więcej uległości podczas swoich igraszek. Bezpieczna dla skóry i wykonana ze skóry PU.

41,99 PLN

Pragniesz zniewolić swoją partnerkę i pooprawadzać trochę na smyczy? W takim razie ta obroża jest dla Was, idealnie się nada także na dyskretny prezent dla drugiej osoby.

24,99 PLN

Mała, skórzana obroża BDSM zapinana na proste guziczki.

11,99 PLN
Sortuj:
Do Góry
Logo Esmera +18 tylko dla dorosłych
Sklep internetowy Esmera jest dostępny tylko dla osób dorosłych
Czy masz już ukończone 18 lat? Tak, idziemy dalej Nie, rezygnuje