Liny do krępowania

Liny i taśmy do krępowania zazwyczaj są przeznaczone dla bardziej doświadczonych użytkowników, co nie oznacza że nie mogą się nauczyć sztuki shibari nawet osoby dopiero co raczkujące w temacie. Lina do krępowania może mieć wiele zastosowań w sypialni, pamiętaj że ogranicza Ciebie tylko wyobraźnia. Zrealizuj swój nawet najbardziej odważny scenariusz igraszek łóżkowych lub nawet zabawcie się w odgrywanie ról. Pomysłów może być sporo jeśli chodzi o krępowanie jak na przykład porwanie. Rozwiń opis...

Jeśli nie potrafisz profesjonalnie wiązać to nic nie stoi na przeszkodzi rozpocząć nauki lub po prostu korzystać z lin do krępowania wedle swoich umiejętności oraz upodobań. Możesz przywiązać drugą osobę do krzesła lub po swojemu związać ją na łóżku. Wszystko zależy od Was, najważniejsze jest to abyście z krępowania odczuwali przyjemności i znaleźli sposoby na dostarczenie sobie nowych doznań erotycznych.

Liny bawełanie zazwyczaj są miłe w dotyku, podobnie jest z szarfami do krępowania. Dla ostrzejszych zabaw są lniane liny lub taśmy BDSM do krępowania. Wybór należy do Ciebie, zabaw i scenariuszy, które odegrać. Wszelki pasy i taśmy krępujące ciało mogą dostarczyć sporo doznań, które zapamiętacie na długo. Pamiętajcie tylko o bezpieczeństwie oraz zaufaniu do siebie podczas odgrywania Waszych ról.

Wybierając akcesoria do krępowania musisz wziąć pod uwagę długość liny, której chcesz używać. Nic tak nie drażni podczas sesji jak odstający zbyt duży kawałek liny do krępowania. Przy szarfach i taśmach raczej to nie występuje gdyż szarfy do krępowania zazwyczaj są na tyle krótkie, aby móc skrępować ręcę czy nogi. Nie musisz być specem od bondage czy shibari aby korzystać z lin czy innych akcesorii do krępowania. Wystarczy pomysł i wyobraźnia aby z liny zrobić dobry użytek.

Opinie naszych klientów

Głodni wiedzy?

Na naszym blogu w tych klimatach

Przejdź do bloga
Najpopularniejsze gadżety erotyczne dla mężczyzn
  • Zabawki i gadżety erotyczne

Najpopularniejsze gadżety erotyczne dla mężczyzn

Nie tylko kobiety mogą przebierać w gadżetach erotycznych dla mężczyzn. Jest wiele naprawdę różnych gadżetów,...

Najlepsze gadżety erotyczne dla kobiet
  • Zabawki i gadżety erotyczne

Najlepsze gadżety erotyczne dla kobiet

Gadżety erotyczne stworzone specjalnie z myślą o kobietach i ich przyjemności, mogą dostarczyć dodatkowych wrażeń w trakcie...

Co to jest pas cnoty (męski)
  • Informacje

Co to jest pas cnoty (męski)

Gadżety erotyczne i ich mnogość potrafią czasami przyprawić o zawrót głowy. Producenci prześcigają się w coraz to ci...

Erotyczne dodatki do seksownego stroju
  • Zabawki i gadżety erotyczne

Erotyczne dodatki do seksownego stroju

Erotyczne dodatki to niewielkie akcesoria, które dodadzą pikanterii do życia seksualnego pary. Są świetne zar&oacute...