Kulki i koraliki analne

Uwaga! Styczniowe Czyszczenie Magazynów! Rabat 10% dla wszystkich na wszystkie produkty nie objęte promocją.
Wystarczy w koszyku w polu rabatowym dodać kod "RABAT", a cena produktów zostanie obniżona o 10%.
Promocja dotyczy nieprzecenionych produktów oraz nie dotyczy kosztów wysyłki. Promocja trwa do 31 stycznia 2020 roku.

Kulki analne jest to gadżet wykonany z kilku kuleczek lub koralików połączonych ze sobą szeregowo. Kulki często są różnej wielkości w celu zwiększenia doznań, ale także dostępne są kulki analne gdzie wszystkie koraliki są w takim samym rozmiarze. Są bardzo podobne do kulek gejszy, ale służą do penetracji odbytu a nie pochwy. Posiadają także uchwyt do wyciągania o średnicy takiej, że zmieszczą się w nim maksymalnie 2-3 palce by móc dobrze złapać. Kulki analne mogą być stosowane zarówno przez kobiety oraz mężczyzn. Kulki analne wyciąga się powoli lub bardzo powoli w zależności od upodobań. Najlepsze efekty koralinki analne dają, gdy są wyciągane już podczas samego orgazmu, który jest zintensyfikowany dzięki kuleczkom analnym.

Sortuj:

Kulki analne Beeds to wysokiej jakości koraliki analne, które dostarczą niesamowitych doznań podczas igraszek erotycznych.

26,99 PLN

Jeden z popularniejszych gadżetów analnych dostępnych na rynku.Gadżet posiada 10 kuleczek, każda kolejna jest większa od poprzedniej, które dostarczają niesamowitych wrażeń.

9,99 PLN

Elastyczne i wykonane z wysokiej jakości silikonu medycznego kulki analne. Koraliki wykonane w kształcie 6 małych serduszek w różnych rozmiarach.

19,99 PLN

Zestaw 3 kulek połączonych ze sobą, kolejna większa od poprzedniej dla większej stymulacji. Wykonane z bezpiecznego silikonu.

19,99 PLN
Sortuj:
Do Góry
Logo Esmera +18 tylko dla dorosłych
Sklep internetowy Esmera jest dostępny tylko dla osób dorosłych
Czy masz już ukończone 18 lat? Tak, idziemy dalej Nie, rezygnuje