Filtry

Kulki gejszy

Kulki gejszy to niezwykły gadżet erotyczny, służy nie tylko do stymulacji, ale także do ćwiczenia mięśni Kegla. Najważniejszymi ich cechami jest ich kształ, szerokość oraz ich waga. Osoby dopiero początkujące w treningach mięśni dna miednicy powinny wybierać szersze i lekkie kulki gejszy, zaś bardziej doświadczone osoby mniejsze i z większą wagą.

Kulki gejszy mogą posiadać od jednej do trzech połączonych ze sobą kulek. Mogą także się dzielić na te z wibracjami lub bez. Kulki gejszy z wibracjami posiadają mały akumulator z małymi silniczkami, które powodują wibracje lub mogą posiadać w sobie jeszcze mniejsze kulki, które podczas noszenia obijają się ścianki powodując wibrowanie. Takie wibracje dodatkowo stymulują oraz zwiększają efektywność treningu, gdyż ciężej jest utrzymać w pochwie wibrujące kuleczki. Ceny tanich kulek mogą się wahać od kilkunastu złotych do kilkudziesięciu, w zależności od modelu, wagi i rozmiaru kulek.

Sortuj:

Zapewni ci wewnętrzną stymulację i pomoże wzmocnić dno miednicy w celu silniejszego orgazmu. Dostępne są 3 kule kegel w 3 różnych rozmiarach i wagach, co jest idealne dla wszystkich ćwiczących kegla. Możesz dodać wagę po drodze lub możesz po prostu zacząć od wagi 33g. Sznurek ułatwia wyjęcie kulek. zapewniając bezpieczeństwo podczas ćwiczeń kegla.

37,90 PLN

Kulki te cechuje wysoka uniwersalność. Idealnie nadają się dla początkujących młodych kobiet jak i dla kobiet po porodzie. Dzięki wysokim drganiom wytwarzanym przy każdym ruchu, kulki doskonale ćwiczą mięśnie Kegla. Mięśnie te odpowiadają za ciaśniejszą pochwę, mocniejsze orgazmy oraz nie popuszczanie moczu w późniejszym wieku.

19,99 PLN

3 złote kulki FunZone Gold mają za zadanie stymulować i masować ścianki pochwy oraz wzmacniać dno miednicy. W każdej z trzech kulek znajduje się kolejna mała kula, która z każdym ruchem dostarcza przyjemne wibracje.

22,99 PLN

3 srebrne kulki FunZone SILVER mają za zadanie stymulować i masować ścianki pochwy oraz wzmacniać dno miednicy. W każdej z trzech kulek znajduje się kolejna mała kula, która z każdym ruchem dostarcza przyjemne wibracje.

22,99 PLN

Bardzo nowoczesne podwójne kulki gejszy, które będą idealną zabawką oraz narzędziem do treningu mięśni dna miednicy. Kegel Tighten Up III to kulki dla osób początkujących jak i zaawansowanych w treningach mięśni Kegla. A wyjmowane kuleczki pomogą w dbaniu o higienę kulek gejszy.

26,99 PLN

Kuleczki Kegel Tighten Up I to kulki gejszy dla kobiet, które uwielbiają elegancję i użyteczność. Kuleczki bez problemu można wyjmować, dzięki temu o higienę można dbać jeszcze lepiej. Umieszczonym małe kuleczki w środku powodują bardzo przyjemne wibracji, które jeszcze bardziej wzmacniają efekty treningu mięśni Kegla.

24,99 PLN

Kuleczki Kegel Tighten Up II deklasują rywali pod względem jakości wykonania. Delikatny i bezpieczny medyczny silikonu jest bardzo przyjemny w dotyku. A dzięki możliwości wyjmowania kuleczek ze środka nie tylko możemy zmniejszać lub zwiększać wagę kulek gejszy, ale także wygodniejsza jest higiena kuleczek. Dzięki specjalnym wibracjom podczas chodzenia, treningi mięśni Kegla stają się niesamowicie przyjemne.

24,99 PLN

Korzystanie z tych wspaniałych silikonowych kulek Alice ma wiele zalet. Zestaw zawiera w sobie dwie kulki gejszy. Jedna o wadze 40 gram, a druga 80g. Idealne dla osób początkujących, które nie bardzo wiedzą jakie kuleczki wybrać.
 

41,99 PLN

Kulki Kegla Twin Balls służą do stymulacji i napięcia mięśni wewnętrznych pochwy, zapewniają przyjemność seksualną i poprawiają mięśnie dna miednicy.

19,99 PLN

Potrójne aksamitne kulki gejszy wykonane z bezpiecznego silikonu przeznaczone do ćwiczenia mięśni Kegla. Środku kuleczek jest umieszczona jeszcze mniejsza kuleczka, która powoduje wibracje podczas chodzenia.

34,99 PLN

Duże, wibrujące kulki gejszy wykonane z bezpiecznego silikonu medycznego. Waga kulek to aż 68g.

21,99 PLN

Kulka gejszy o wadze 30 g i szerokości 32 mm, skierowana głównie dla kobiet początkujących w treningach mięśni Kegla.

14,99 PLN
Sortuj:
Do Góry
Logo Esmera +18 tylko dla dorosłych
Sklep internetowy Esmera jest dostępny tylko dla osób dorosłych
Czy masz już ukończone 18 lat? Tak, idziemy dalej Nie, rezygnuje