Filtry

Kulki gejszy

Kulki gejszy to niezwykły gadżet erotyczny, służy nie tylko do stymulacji, ale także do ćwiczenia mięśni Kegla. Najważniejszymi ich cechami jest ich kształ, szerokość oraz ich waga. Osoby dopiero początkujące w treningach mięśni dna miednicy powinny wybierać szersze i lekkie kulki gejszy, zaś bardziej doświadczone osoby mniejsze i z większą wagą.

Kulki gejszy mogą posiadać od jednej do trzech połączonych ze sobą kulek. Mogą także się dzielić na te z wibracjami lub bez. Kulki gejszy z wibracjami posiadają mały akumulator z małymi silniczkami, które powodują wibracje lub mogą posiadać w sobie jeszcze mniejsze kulki, które podczas noszenia obijają się ścianki powodując wibrowanie. Takie wibracje dodatkowo stymulują oraz zwiększają efektywność treningu, gdyż ciężej jest utrzymać w pochwie wibrujące kuleczki.

Sortuj:
Nowość
Zobacz

Bardzo nowoczesne podwójne kulki gejszy, które będą idealną zabawką oraz narzędziem do treningu mięśni dna miednicy. Kegel Tighten Up III to kulki dla osób początkujących jak i zaawansowanych w treningach mięśni Kegla. A wyjmowane kuleczki pomogą w dbaniu o higienę kulek gejszy.

26,99 PLN
Nowość
Zobacz

Kuleczki Kegel Tighten Up I to kulki gejszy dla kobiet, które uwielbiają elegancję i użyteczność. Kuleczki bez problemu można wyjmować, dzięki temu o higienę można dbać jeszcze lepiej. Umieszczonym małe kuleczki w środku powodują bardzo przyjemne wibracji, które jeszcze bardziej wzmacniają efekty treningu mięśni Kegla.

24,99 PLN
Nowość
Zobacz

Kuleczki Kegel Tighten Up II deklasują rywali pod względem jakości wykonania. Delikatny i bezpieczny medyczny silikonu jest bardzo przyjemny w dotyku. A dzięki możliwości wyjmowania kuleczek ze środka nie tylko możemy zmniejszać lub zwiększać wagę kulek gejszy, ale także wygodniejsza jest higiena kuleczek. Dzięki specjalnym wibracjom podczas chodzenia, treningi mięśni Kegla stają się niesamowicie przyjemne.

24,99 PLN
Nowość
Zobacz

Korzystanie z tych wspaniałych silikonowych kulek Alice ma wiele zalet. Zestaw zawiera w sobie dwie kulki gejszy. Jedna o wadze 40 gram, a druga 80g. Idealne dla osób początkujących, które nie bardzo wiedzą jakie kuleczki wybrać.
 

41,99 PLN

Duże, wibrujące kulki gejszy wykonane z bezpiecznego silikonu medycznego. Waga kulek to aż 68g.

21,99 PLN

Kulka gejszy o wadze 30 g i szerokości 32 mm, skierowana głównie dla kobiet początkujących w treningach mięśni Kegla.

14,99 PLN

Kulka gejszy o wadze 40 g i szerokości 29 mm, skierowana głównie dla kobiet średnio zaawansowanych w treningach mięśni Kegla.

15,99 PLN

Kulka gejszy o wadze 50 g i szerokości 25 mm, skierowana głównie dla kobiet zaawansowanych w treningach mięśni Kegla.

16,99 PLN
Sortuj:
To Top
Logo Esmera +18 tylko dla dorosłych
Sklep internetowy Esmera jest dostępny tylko dla osób dorosłych
Czy masz już ukończone 18 lat? Tak, idziemy dalej Nie, rezygnuje