Filtry

Kostiumy pokojówek - stroje i przebrania

Przebranie pokojówki to komplet bielizny, która od wieków jest jedną z najczęstszych męskich fantazji. Nic tak nie bowiem nie podnieca jak seksowna kobieta robiąca porządki, ubrana przy tym jedynie w ten skąpy strój. Zrealizujcie swoje erotyczne pragnienia i dajcie upust namiętności z seksownym przebraniem pokojówki. Jest to świetny komplet do łóżkowych przebieranek, które sprawią że nigdy nie dowiecie się co to nuda w sypialni. Kuse fartuszki, prześwitujące sukienki, skąpe gorsety, to wszystko w stylistyce erotycznej pokojówki do kupienia jest w naszym sklepie z bielizną erotyczną.

Kompletne zestawy pokojówki zawierają również nieodłączne atrybuty takie jak fartuszek, czepek czy opaska na głowę. Wszystkie te seksowne dodatki sprawi że efekt z pewnością będzie piorunujący, a wieczór jeszcze bardziej namiętny. Erotyczne przebranie pokojówki to również świetny pomysł na prezent. Z pewnością żadna kobieta będzie podekscytowana móc posprzątać sypialnię w tym erotycznym wdzianku.

Sortuj:

Uwodzicielski i kusy komplet świetnie się nada do tematycznej zabawy we dwoje. Niezwykle seksowne przebranie nada temperamentu dla wieczornych igraszek.

14,99 PLN
Sortuj:
Do Góry
Logo Esmera +18 tylko dla dorosłych
Sklep internetowy Esmera jest dostępny tylko dla osób dorosłych
Czy masz już ukończone 18 lat? Tak, idziemy dalej Nie, rezygnuje