Filtry

Kostiumy i stroje erotyczne

Kostiumy erotyczne to znakomity pomysł to rozwianie nudy w sypialni. Przebieranki czy odgrywanie przeróżnych ról podczas nocnych igraszek działa podniecająco dla obojga partnerów. Do wyborou jest naprawdę wiele ról od policjantki, niezdarne uczennice do pielęgniarek, które odpowiednio zaopiekują się swoim pacjentem. Innym ciekawym przebraniem dla kobiety będzie na pewno strój pokojówki. Każdy facet bowiem posiada fantazje erotyczne na ten temat. Bardzo dobrym pomysłem dla kobiety może być ubranie kostiumu pokojówki podczas codziennych zajęć w naszym domu. Kuszące pończochy oraz skąpa bielizna na pewno sprawi, że mężczyzna dołączy do sprzątania bez żadnych próśb.

Przebrania erotyczne w połączeniu ze zmysłowymi pończochami samonośnymi oraz erotycznymi szpilkami pobudzą zmysły i wprowadzą trochę pikanterii dla Waszej intymnej relacji. Sprawdź czy wolisz być surową policjantką czy może uległą i niegrzeczną uczennicą? A może dwie opcje są dla Ciebie odpowiednio kuszące.

Sortuj:

Ten komplet bielizny przemieni Cię w wyuzdaną i emanującą seksem pielęgniarkę, żywcem wyjętą z męskich fantazji erotycznych. Seksowny zestaw, który z pewnością stanie się początkiem namiętnego wieczoru. Kostium pielęgniarki jest doskonałym wyborem na prezent, który możesz wręczyć podczas Walentynek, rocznicy czy gwiazdki ukochanej osobie.

119,90 PLN

Niezwykle kuszący i zniewalający seksowny kostium króliczka, który z pewnością z elektryzuje niejednego mężczyznę. Bardzo kusy strój króliczka zawierający uszy, mini oraz seksowną koszulkę świetnie eksponuje najbardziej seksowne fragmenty kobiecego ciała.

84,90 PLN

Uwodzicielski i kusy komplet świetnie się nada do tematycznej zabawy we dwoje. Niezwykle seksowne przebranie nada temperamentu dla wieczornych igraszek.

14,99 PLN

Bardzo skąpy i seksowny komplet niegrzecznej uczennicy, który idealnie się nada na tematyczne spotkanie rodem z filmów dla dorosłych lub po prostu na świetnie przygotowany prezent.

29,99 PLN

Zmysłowy i seksowny zestaw niegrzecznej uczennicy. Spełnij swoje fantazje związane z edukacją.

49,99 PLN

Pikantny strój niegrzecznej pielęgniarki, która czule zaopiekuje się chorym pacjentem. Komplet idealnie podkreśla sylwetkę, zakrywa to co najbardziej pożądane oraz pobudza wyobraźnię.

29,99 PLN

Zrób swojemu mężczyźnie niesamowitą niespodziankę i daj mu się rozpakować. Kostium kokarda idealnie się nada nie tylko na prezent na urodziny, ale także na walentynki czy nawet na święta.

19,99 PLN
Sortuj:
Do Góry
Logo Esmera +18 tylko dla dorosłych
Sklep internetowy Esmera jest dostępny tylko dla osób dorosłych
Czy masz już ukończone 18 lat? Tak, idziemy dalej Nie, rezygnuje