Korki analne ze stali nierdzewnej

Korki analne wykonane ze stali nierdzewnej to jedne z najbezpieczniejszych zatyczek analnych, gdyż są hipoalergiczne oraz praktycznie niezniszczalne jeśli korzysta się z nich zgodnie z ich przeznaczeniem. Są łatwe w utrzymaniu czystości oraz są odporne na korozje, więc powinny posłużyć spory kawał czasu i dać sporo przyjemności podczas korzystania z nich. Korki analne ze stali można bez problemu podgrzewać w wodzie lub schłodzić w lodówce, gdyż dosyć długo utrzymują temperaturę. Należy jednak pamiętać, że zatyczki analne wykonane ze stali nierdzewnej są o wiele cięższe niż ich odpowiedniki z silikonu.

Sortuj:

Mega zmysłowy korek analny z delikatną i puszystą kitą, która opanuje zmysły niejednego mężczyzny.

25,99 PLN

Marzy się Tobie króliczy pluszowy ogonek podczas igraszek? Już czas spełnić to marzenie i zamienić je w rzeczywistość. Sprawdź koniecznie ten korek analny z pluszowym króliczym ogonkiem.

17,99 PLN

Ekskluzywna biżuteria analna w postaci korka analnego z serduszkiem wykonana ze stali nierdzewnej. Wysokiej jakości stal nierdzewna gwarantuje bezpieczeństwo dla Twojego organizmu. Korek jest idealnie gładki, pozbawiony ostrych krawędzi, nie powoduje podrażnień skóry.

17,99 PLN

Ekskluzywna biżuteria analna w postaci korka analnego z kryształem wykonana ze stali nierdzewnej w kolorze ciemnego srebra. Wysokiej jakości stal nierdzewna gwarantuje bezpieczeństwo dla Twojego organizmu. Korek jest idealnie gładki, pozbawiony ostrych krawędzi, nie powoduje podrażnień skóry.

26,99 PLN

Bardzo puszysty ogonek analny w kolorze czerwonym. Długi na 46 cm, a szerokość kity to 6 cm.

24,99 PLN

Mega zmysłowy i erotyczny korek analny z kolorowym diamencikiem. Równie bardzo spodoba się paniom jak i panom.

13,99 PLN

Zestaw 3 małych korków analnych z otworem na palce u podstawy dla większej kontroli. Idealne na początek dla osób, które pragną spróbować analnych rozkoszy.

29,99 PLN
Sortuj:
To Top
Logo Esmera +18 tylko dla dorosłych
Sklep internetowy Esmera jest dostępny tylko dla osób dorosłych
Czy masz już ukończone 18 lat? Tak, idziemy dalej Nie, rezygnuje