Filtry

Kneble BDSM

Knebel erotyczny to dosyć popularny gadżet we wszelkich zabaw BDSM, gdyż pozwala na jeszcze większą dominację nad partnerem, a osoba która ma założony knebel na poczucie niepokoju gdyż nie może wyrazić jakiegokolwiek sprzeciwu poprzez jego wypowiedzenie. Dla bezpieczeństwa zabaw warto wcześniej ustalić sobie jakiś znak. Kneble mają to do siebie, że często utrudniają połykanie np. śliny, dlatego o bezpieczeństwie należy porozmawiać przez zabawą.

Kneble BDSM są podzielone na kilka rodzajów, które można wybierać w zależności od potrzeb i wymagań. Jedne są to kneble kulkowe posiadające specjalną kulkę, którą osoba uległa trzyma w ustach. Kolejnym rodzajem knebli mogą być kneble otwarte, które posiadają otwór. Ten otwór może służyć włożeniu czegokolwiek dla partnera lub po prostu można go wykorzystać jako uchwyt na gadżet.

Sortuj:

Czarny knebel posiadający gag w kształcie paska wzmocniony nitami. Idealnie się nada do zagryzania. Dzięki regulowanemu paskowi bez problemu da radę dopasować do większości rozmiarów twarzy.

26,90 PLN

Rozwieracz do ust z regulowanym paskiem firmy Toyz4Lovers z metalowymi rozsuwaczami. Wzmocniony nitami na łączeniach.

24,90 PLN

Czarny nebel w kształcie kości z regulowanym paskiem obszytym czerwonymi nićmi. Idealny dla fetyszystów i miłośnikiem zabaw BDSM.

37,90 PLN

Produkt Toyz4Lovers dla tych, którzy lubią się mocno i ostro się bawić: czarny knebel z fallusem i kłódką, aby uniemożliwić przypadkowe otworzenie przez partnera! Autentyczne narzędzie dominacji i podniecenia, klejnot do realizacji najbardziej pikantnych pragnień w klimacie BDSM.

27,90 PLN

Kneble z regulowanym paskiem oraz kulką. Wykonany ze skóry PU.

16,99 PLN

Czarny knebel, z małymi otworami na kulce dla łatwiejszego oddychania. Spełnij swoje ukryte pragnienia za pomocą Fetish Art!

16,99 PLN

Knebel z elastycznym paskiem i małymi otworami na piłce dla łatwiejszego oddychania.

16,99 PLN

Knebel otwarty dla osób bardziej doświadczonych w klimatach BDSM lub dla osób, które pragną ostrzejszej zabawy w sypialni.

23,99 PLN
Sortuj:

Opinie naszych klientów

Do Góry
Logo Esmera +18 tylko dla dorosłych
Sklep internetowy Esmera jest dostępny tylko dla osób dorosłych
Czy masz już ukończone 18 lat? Tak, idziemy dalej Nie, rezygnuje