Filtry

Kajdanki erotyczne

Kajdanki erotyczne mogą być używane nie tylko przez zwolenników krępowania, ale także przez totalnych amatorów. Nie są to typowe gadżety BDSM, chociaż krępują. Idealne dla początkujących osób pragnących czegoś więcej niż zwykłych waniliowych igraszek. Niektóre modele kajdanek, które są stworzone właśnie z myślą o amatorach dzięki zastosowaniu przyjemnego futerka nie podrażniają nadgarstków czy kostek. Jedne mogą być na kluczyk, który dodaje smaczku podczas igraszek, inne zaś na zwykły paseczek z klamrą lub na rzepy. Kajdanki na rzepy pozwalają na jak najszybsze uwolnienie się ze zniewolenia, co czasami podczas zabaw jest konieczne.

Erotyczne kajdanki to gadżet także idealny na prezent, aby dać sygnał dla drugiej osoby, że pragniemy czegoś więcej niż klasycznego seksu. To dobry pomysł aby zacząć rozmowę na temat poważniejszych gadżetów BDSM. Jeżeli szukasz czegoś odpowiedniego cenowo to sprawdź nasze tanie kajdanki do łóżka.

Sortuj:

Zwiąż ręce swojego podwładnego lub przywiąż je do łóżka, aby uzyskać ekscytujące doświadczenie niewoli!

27,99 PLN

Zwiąż ręce swojego podwładnego lub przywiąż je do łóżka, aby uzyskać ekscytujące doświadczenie niewoli! Niesamowite kajdanki ze skóry z małymi kryształkami.

27,99 PLN

Kajdanki zawiązywane satynową wstążką, z pewnością urozmaicą niejedną grę wstępną. Niecodzienne i stworzone właśnie po to aby dodać trochę pikanterii w Twojej sypialni.

24,99 PLN

Zwiąż ręce swojego podwładnego lub przywiąż je do łóżka, aby uzyskać ekscytujące doświadczenie niewoli! Eleganckie i zmysłowe kajdanki z kryształkami, które pozwolą Wam wkroczyć na nowy wymiar przyjemności.

29,90 PLN

Kajdanki skórzane serii Fetish Boss Series Red Line, bardzo elegancki kajdanki dające poczucie pełnego zniewolenia. Zwiąż ręce swojego podwładnego lub przywiąż je do łóżka, aby uzyskać ekscytujące doświadczenie niewoli!

31,90 PLN

Mocne skórzane regulowane kajdanki wykonane ze skóry PU. Bardzo estetyczne wykończenie kajdanek. Zadowolną nie jedną parę podczas igraszek.

27,90 PLN

Kajdanki erotyczne przeznaczone dla męskich rąk wykonane z naturalnej skóry bydlęcej. Świetna jakość i niebagatelne wykonane to tylko niektóre z cech tych kajdanek.

66,90 PLN

Kajdanki erotyczne marki Whips przeznaczone do zakładania na męskie nogi. Idealna jakość materiałów (wykonane z naturalnej skóry bydlęcej) oraz niebagatelny wygląd.

71,90 PLN

Czarno-czerwone kajdanki erotyczne przeznaczone na damskie nogi. Wykonane z wysokiej jakości naturalnej skóry bydlęcej. Idealne dla osób, które cenią sobie jednocześnie jakość wykonania oraz niską cenę w stosunku do jakości.

71,90 PLN

Rewelacyjne kajdanki pokryte futerkiem w oryginalnym opakowaniu to idealny prezent na : 18-stkę, rocznicę, ślub, walentynki i wiele innych okazji. Z pewnością mile zaskoczysz swojego partnera. W zestawie znajdują się dwa kluczyki

17,99 PLN

Krzyż do kajdanek do krępowania, aby złączyć kajdanki razem(nogi oraz ręcę) z tyłu lub przodu.

14,99 PLN

Regulowane skórzane kajdanki z futerkiem, dostępne w 4 kolorach.

12,99 PLN
Sortuj:

Opinie naszych klientów

Do Góry
Sklep internetowy Esmera jest dostępny tylko dla osób dorosłych
Czy masz już ukończone 18 lat? Tak, idziemy dalej Nie, rezygnuje