Filtry

Kajdanki erotyczne

Kajdanki erotyczne mogą być używane nie tylko przez zwolenników krępowania, ale także przez totalnych amatorów. Nie są to typowe gadżety BDSM, chociaż krępują. Idealne dla początkujących osób pragnących czegoś więcej niż zwykłych waniliowych igraszek. Niektóre modele kajdanek, które są stworzone właśnie z myślą o amatorach dzięki zastosowaniu przyjemnego futerka nie podrażniają nadgarstków czy kostek. Jedne mogą być na kluczyk, który dodaje smaczku podczas igraszek, inne zaś na zwykły paseczek z klamrą lub na rzepy. Kajdanki na rzepy pozwalają na jak najszybsze uwolnienie się ze zniewolenia, co czasami podczas zabaw jest konieczne.

Erotyczne kajdanki to gadżet także idealny na prezent, aby dać sygnał dla drugiej osoby, że pragniemy czegoś więcej niż klasycznego seksu. To dobry pomysł aby zacząć rozmowę na temat poważniejszych gadżetów BDSM. Jeżeli szukasz czegoś odpowiedniego cenowo to sprawdź nasze tanie kajdanki do łóżka.

Sortuj:

Mocne skórzane kajdanki wykonane ze skóry PU z regulacją połączone ze sobą małym łańcuszkiem.

16,99 PLN

Lubicie krępowanie? A może by tak skrępować razem ręce i nogi? W takim razie ta uprząż jest dla Was. Poddajcie się przyjemności dominacji nad drugą osobą i skrępuj ją specjalnymi pasami.

17,99 PLN

Regulowane skórzane kajdanki z futerkiem, dostępne w 4 kolorach.

12,99 PLN

Bardzo proste materiałowe kajdanki na rzep. Szybko się zakłada, a także szybko się ściąga. Idealne dla początkujących osób w klimatach krępowania.

10,99 PLN

Krzyż do kajdanek do krępowania, aby złączyć kajdanki razem(nogi oraz ręcę) z tyłu lub przodu.

14,99 PLN
Nowość
Zobacz

Uprząż łączące ręcę i nogi razem wykonana z materiału oraz zapinana na rzepy.

12,99 PLN
Sortuj:
To Top
Logo Esmera +18 tylko dla dorosłych
Sklep internetowy Esmera jest dostępny tylko dla osób dorosłych
Czy masz już ukończone 18 lat? Tak, idziemy dalej Nie, rezygnuje