Filtry

Jajka wibrujące

Uwaga! Styczniowe Czyszczenie Magazynów! Rabat 10% dla wszystkich na wszystkie produkty nie objęte promocją.
Wystarczy w koszyku w polu rabatowym dodać kod "RABAT", a cena produktów zostanie obniżona o 10%.
Promocja dotyczy nieprzecenionych produktów oraz nie dotyczy kosztów wysyłki. Promocja trwa do 31 stycznia 2020 roku.

Jajeczka wibrujące to niezwykły i poręczny gadżet erotyczny, który daje niesamowite wrażenia. Najczęściej używane jako bezprzewodowe lub przewodowe wibratory na pilot. Nie tylko służą do zabaw solo, ale bez problemu można ich używać podczas wspólnych igraszek. Tutaj ogranicza Ciebie tylko wyobraźnia.

Koniecznie zwróć uwagę na rozmiar takiego jajeczka, abyś nie czuła jakiegokolwiek dyskomfortu podczas zabawy. Kolejna ważną sprawą jest ilość trybów w jajeczku wibrującym, nie wszystkim pasują jednostajne wibracje. Przy wyborze kilkastu trybów wibracji na pewno znajdziesz coś dla siebie. Jajeczka są bardzo dyskretnym stymulatorem orgazmów dla kobiet, lecz mogą także posłużyć jako wibrujące kulku waginalne i być przydatne podczas treningu mięśni Kegla. Jak widać takie wibrujące jajeczko jest dosyć uniwersalnym gadżetem erotycznym.

Sortuj:

Wibrujące jajeczko Avery służy nie tylko aby sprawić przyjemność zwiększając doznania erotyczne, ale także bez problemu można ich używać do treningu mięśni Kegla. To uniwersalny gadżet, który powinna posiadać każda entuzjastka wibracji.

Charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem i smukłym kształtem a sterowanie tym małym jajeczkiem odbywa się przy pomocy przewodowego pilota.

24,99 PLN

Wibrujące jajeczko Pleasure Shell posiadające 12 trybów wibracji. Wodoodporne, bez problemu można zabrać pod prysznic.

25,99 PLN

Wibrujące prążkowane jajeczko Pleasure Shell posiadające 12 trybów wibracji. Wodoodporne, bez problemu można zabrać pod prysznic.

25,99 PLN

Mini Love Egg to wbrew pozorom nie takie małe jajeczko. Wykonane z bezpiecznego silikonu posiada aż 15 cm długości oraz 12 różnych trybów wibracji.

64,99 PLN

Małe wibrujące jajeczko z płynną regulacją wibracji zapewni Ci bardzo duży komfort użytkowania. Wszystko dla zwielokrotnienia Twojej przyjemności.

13,99 PLN

Dyskretne i delikatne bezprzedowe wibrujące jajeczko z przyciskami, dzięki którymi dostosujesz wibracje do swoich potrzeb.

19,99 PLN

Zdalnie sterowane wibrujące jajeczko Bradley to wielofunkcyjne jajko, które nie tylko dostarczy sporo przyjemnych doznań, ale także może służyć do treningu mięśni Kegla. To stylowe jajeczko jest bardzo ciche i komfortowe.

49,99 PLN
Sortuj:
Do Góry
Logo Esmera +18 tylko dla dorosłych
Sklep internetowy Esmera jest dostępny tylko dla osób dorosłych
Czy masz już ukończone 18 lat? Tak, idziemy dalej Nie, rezygnuje