Filtry

Gadżety i zabawki analne

Zabawki i gadżety analne to specjalne akcesoria erotyczne, które zwiększają doznania poprzez penetrację lub stymację analną. Ich budowa zazwyczaj jest dopasowana tak, aby dostarczyły jak najwięcej przyjemności, dodatkowo wszystkie gadżety analne posiadają szeroką podstawę, aby po prostu nie wpadły do odbytu. Często ta podstawa jest tak skonstruowana, aby bez problemu można było chwycić zabawkę i wyciągnąć. Czasami może to być ogonek, pętelka na palca czy po prostu szersza i większa podstawa. Skąd przyjemność podczas zabaw analnych? Odbyt jest bardzo czułą i mocno unerwioną częścia ludzkiego ciała. Dodatkowo u mężczyzn w odbycie znajduje się odpowiednik żenskiego punktu G. Podczas zabaw analnych nie zapomnij o korzystanie z odpowiedniego lubrykantu, który nie wspomoże aplikację gadżetów analnych, ale także zwiększy doznania z tego rodzaju zabaw. Najlepsze do tego będą lubrykanty do seksu analnego.

Sortuj:
Nowość
Zobacz

Silikonowy korek analny, który posiada wibracje w celu zwiększenia przyjemności podczas korzystania z niego. Posiada 9 cm długości roboczej oraz 10 różnych trybów wibracji dla zwiększenia doznań erotycznych.

55,90 PLN

Korek analny wyposażony w wibracji o prostym kształcie z lekkimi wypustkami. Posiada małą przyssawkę dzięki której bez problemu można zabawiać się solo. Zasilany jedną baterią AAA oraz posiadający 10 trybów niesamowitych wibracji.

49,90 PLN

Ekskluzywna biżuteria analna w postaci korka analnego w kolorze złotym z serduszkiem wykonana ze stali nierdzewnej. Wysokiej jakości stal nierdzewna gwarantuje bezpieczeństwo dla Twojego organizmu. Korek jest idealnie gładki, pozbawiony ostrych krawędzi, nie powoduje podrażnień skóry.

23,99 PLN

Ten plug analny jest świetnym gadżetem dla wszystkich miłośników analnych zabaw. Noszenie go z pewnością dostarczy Ci masę przyjemności. Ma stożkowy kształt ułatwiający aplikację, a uchwyt na palca u nasady uniemożliwia jego samoistne wysunięcie.

14,90 PLN

Plug analny BOSS jest świetnym gadżetem dla wszystkich miłośników analnych zabaw. Noszenie go z pewnością dostarczy Ci masę przyjemności. Wykonany w 100% z silikonu medycznego.

16,90 PLN

Jest to silikonowy korek analny ze stabilną przyssawką o długości 10,5 cm, z których 9 można włożyć i o średnicy 3 centymetrów. Bez ftalanów.

19,90 PLN

Ten uroczy i niezwykle miękki ogon króliczka ze sztucznego futra będzie odpowiedni dla osób, które uwielbiają w łóżku zaskoczyć swojego partnera.

19,90 PLN

Elegancki design, niepowtarzalna ozdoba. Szkło jest najbardziej hipoalergicznym ze wszystkich istniejących materiałów. Łatwo jest ogrzać i schłodzić w przypadku eksperymentów z temperaturą.

29,90 PLN

Zestaw 3 korków analnych o różnych wymiarach idealny dla początkujących, którzy jeszcze nie wiedzą jaki rozmiar dla nich będzie najbardziej odpowiedni.

47,90 PLN
Sortuj:

Opinie naszych klientów

Do Góry
Logo Esmera +18 tylko dla dorosłych
Sklep internetowy Esmera jest dostępny tylko dla osób dorosłych
Czy masz już ukończone 18 lat? Tak, idziemy dalej Nie, rezygnuje