Filtry

Gadżety i zabawki analne

Seks analny jak i przeróżne gadżety stosowane w zabawach analnych są co raz to bardziej popularne. Korki analne, koraliki czy ogonki to podstawa dla par, które uwielbiają świntuszyć w swojej sypialni. Sprawdź naszą ofertę, a być może się skusisz na nowe, ekscytujące doświadczenie.

Oprócz standardowych gadżetów analnych możesz u nas znaleźć takie akcesoria jak małe korki analne na palca, z diamencikiem który wizualnie prezentuje się idealnie, a także małe korki analne dla początkujących.

Sortuj:

Mega zmysłowy korek analny z delikatną i puszystą kitą, która opanuje zmysły niejednego mężczyzny.

25,99 PLN

Mega zmysłowy i erotyczny korek analny z kolorowym diamencikiem. Równie bardzo spodoba się paniom jak i panom.

13,99 PLN

Mały silikowany bardzo elastyczny korek analny. Idealnie nada się dla osób początkujących ze względów na swoje mniejsze wymiary.

5,99 PLN

Gładki i bardzo miękki korek analny z dwoma wypustkami. Świetnie się dla początkujących użytkowników jak i zaawansowanych na rozpoczęcie zabaw.

7,99 PLN

Gładki i bardzo miękki korek analny z trzema wypustkami. Świetnie się dla początkujących użytkowników jak i zaawansowanych na rozpoczęcie zabaw.

7,99 PLN

Slikonowy korek analny na palca do pieszczenia, inicjowania i rozpoczęcia zabaw analnych. Świetnie nada się dla początkujących jak i zaawansowanych wielbicieli zabaw analnych.

7,99 PLN
Nowość
Zobacz

Silkonowy bardzo elastyczny korek analny ze specjalnymi trzema wypustkami, które mają za zadanie jeszcze bardziej zadowolić którąkolwiek ze stron.

6,99 PLN
Nowość
Zobacz

Jeden z popularniejszych gadżetów analnych dostępnych na rynku.Gadżet posiada 10 kuleczek, każda kolejna jest większa od poprzedniej, które dostarczają niesamowitych wrażeń.

9,99 PLN
Sortuj:
To Top