Gadżety i zabawki analne

Sortuj:

Mega zmysłowy i erotyczny korek analny z kolorowym diamencikiem. Równie bardzo spodoba się paniom jak i panom.

15,99 PLN

Silikonowy korek analny, który posiada wibracje w celu zwiększenia przyjemności podczas korzystania z niego. Posiada 9 cm długości roboczej oraz 10 różnych trybów wibracji dla zwiększenia doznań erotycznych.

55,90 PLN

Bardzo puszysty ogonek analny w kolorze czerwonym. Długi na 46 cm, a szerokość kity to 6 cm.

24,99 PLN

Średniej wielkości silikonowy korek analny z białym estetycznym kryształem. Dostępny w 4 kolorach.

14,99 PLN 13,49 PLN

Elegancki design, niepowtarzalna ozdoba. Szkło jest najbardziej hipoalergiczne spośród wszystkich istniejących materiałów.

37,99 PLN

Gruszka analna jest absolutnie niezbędna dla fanów zabawek analnych i seksu analnego. Zastosuj ją przed seksem analnym dla świeżego i przyjemnego doświadczenia.

29,90 PLN

Gruszka analna jest absolutnie niezbędna dla fanów zabawek analnych i seksu analnego. Zastosuj ją przed seksem analnym dla świeżego i przyjemnego doświadczenia.

28,90 PLN

Korek analny o eleganckim wyglądzie, wykonany z bezpiecznego silikonu. Idealna zabawka dla miłośników, którzy są bardzo doświadczeni w seksie analnym i chcą zabawkę, która przynosi maksymalną przyjemność.

24,90 PLN

Jeden z popularniejszych gadżetów analnych dostępnych na rynku.Gadżet posiada 10 kuleczek, każda kolejna jest większa od poprzedniej, które dostarczają niesamowitych wrażeń.

9,99 PLN

Elastyczne i wykonane z wysokiej jakości silikonu medycznego kulki analne. Koraliki wykonane w kształcie 6 małych serduszek w różnych rozmiarach.

19,99 PLN

Heavy Balls - Pretty Love z dwoma wypustkami to korek analny dla osób, dla których najważniejsze jest bezpieczeństwo oraz wygoda użytkowania.

24,99 PLN
Sortuj:

Opinie naszych klientów

Do Góry
Logo Esmera +18 tylko dla dorosłych
Sklep internetowy Esmera jest dostępny tylko dla osób dorosłych
Czy masz już ukończone 18 lat? Tak, idziemy dalej Nie, rezygnuje