Filtry

Tanie Akcesoria i gadżety BDSM

Wprowadzenie gadżetów i akcesorii BDSM do sypialni powinno się robić małymi krokami. Najlepiej zacząć od zestaw czyli tak zwanych starterów BDSM, a później jeżeli już wiesz czego pragniesz to szukać bardziej wyrafinowanych zabawek. Tanie akcesoria BDSM są zazwyczaj wykonane z materiału lub ze skóry PU, która jest sztucznym odpowiednikiem naturalnej skóry. Dzięki jej zastosowaniu cena gadżetów może być stosunkowo niska. Dodatkowo takie akcesoria są produkowane przez mniejszych i mniej znanych producentów.

Pamiętaj, że nieważne z jakich akcesorii korzystanie czy to są tanie gadżety BDSM czy z wyższej półki to zaufanie do drugiej osoby podczas takich zabaw jest najważniejsze, więcej o tym możesz poczytać na naszym blogu oraz poradniku BDSM dla początkujących.

Sortuj:

Małe piórko do pieszczot na krótkiej rączce. Idealne do pieszczot i łaskotania.

9,90 PLN

Regulowane zaciski na sutki, które są dodatkowo wyposażone w delikatne piórka. Dołączone piórka nie tylko mogą być ozdobą, ale mogą służyć także do ponętnej gry wstępnej.

9,99 PLN

Regulowane zaciski na sutki złączone delikatnym łańcuszkiem. Dzięki śrubce regulacyjnej bez problemu dostosujesz zacisk do swoich preferencji.

10,99 PLN

Regulowane zaciski na sutki z małym kolorowym dzwoneczkiem, który wydaje dźwięk kiedy osoba się poruszy. Z pewnością taki gadżet w sypialni będzie niesamowitym dodatkiem do nocnych igraszek.

10,99 PLN

Niezwykle urocza obroża z serduszkiem zapinana na małe guziczki. Niesamowicie będzie się komponowała z seksownym strojem, a także doda poczucia uległości.

11,99 PLN

Świetny gadżet BDSM, który pozwala spełnianie swoich najgłębszych marzeń w sferze seksu gdzie jedna osoba jest dominująca, zaś druga uległa. Idealnie się nada się odgrywania przeróżnych ról w Twojej sypialni.

11,99 PLN

Bardzo proste materiałowe kajdanki na rzep. Szybko się zakłada, a także szybko się ściąga. Idealne dla początkujących osób w klimatach krępowania.

11,99 PLN

Mała, skórzana obroża BDSM zapinana na proste guziczki.

11,99 PLN

Małe piórko do pieszczot typu soft BDSM. Świetne do wszelakich gier wstępnych. Bardzo dobrze wykonane.

11,99 PLN

Regulowane skórzane kajdanki z futerkiem, dostępne w 4 kolorach.

12,99 PLN

Rewelacyjna packa do klapsów z czerwonymi długimi piórkami do pieszczot. Idealnie się nada do Twojej gry wstępnej.

12,99 PLN

Uprząż łączące ręcę i nogi razem wykonana z materiału oraz zapinana na rzepy.

12,99 PLN
Sortuj:
Do Góry
Logo Esmera +18 tylko dla dorosłych
Sklep internetowy Esmera jest dostępny tylko dla osób dorosłych
Czy masz już ukończone 18 lat? Tak, idziemy dalej Nie, rezygnuje