Filtry

Tanie Akcesoria i gadżety BDSM

Wprowadzenie gadżetów i akcesorii BDSM do sypialni powinno się robić małymi krokami. Najlepiej zacząć od zestaw czyli tak zwanych starterów BDSM, a później jeżeli już wiesz czego pragniesz to szukać bardziej wyrafinowanych zabawek. Tanie akcesoria BDSM są zazwyczaj wykonane z materiału lub ze skóry PU, która jest sztucznym odpowiednikiem naturalnej skóry. Dzięki jej zastosowaniu cena gadżetów może być stosunkowo niska. Dodatkowo takie akcesoria są produkowane przez mniejszych i mniej znanych producentów.

Pamiętaj, że nieważne z jakich akcesorii korzystanie czy to są tanie gadżety BDSM czy z wyższej półki to zaufanie do drugiej osoby podczas takich zabaw jest najważniejsze, więcej o tym możesz poczytać na naszym blogu oraz poradniku BDSM dla początkujących.

Sortuj:

Regulowane zaciski na sutki z małym kolorowym dzwoneczkiem, który wydaje dźwięk kiedy osoba się poruszy. Z pewnością taki gadżet w sypialni będzie niesamowitym dodatkiem do nocnych igraszek.

10,99 PLN

Bardzo proste materiałowe kajdanki na rzep. Szybko się zakłada, a także szybko się ściąga. Idealne dla początkujących osób w klimatach krępowania.

11,99 PLN

Sztywny, wykonany ze skóry PU klepacz do klapsów. O długości 25 cm i szerokości 4 cm. Świetnie się nada dla początkujących miłośników klapsów.

13,99 PLN

Krzyż do kajdanek do krępowania, aby złączyć kajdanki razem(nogi oraz ręcę) z tyłu lub przodu.

14,99 PLN

Wysokiej jakości bawełniana lina, miękka i gładka, nie rani skór o długości 5m dostępna w 3 kolorach: czarnym, fioletowym oraz ognistym czerwonym.

15,99 PLN

Knebel otwarty dla osób bardziej doświadczonych w klimatach BDSM lub dla osób, które pragną ostrzejszej zabawy w sypialni.

23,99 PLN

Packa do klapsów z płaskimi ćwiekami wykonana ze skóry PU. Nie zostawia żadnych ran podczas klepania, bardzo wygodna w trzymaniu.

24,99 PLN

Sztywny, wykonany ze skóry PU klepacz do klapsów. O długości 45 cm i szerokości 5.5 cm. Świetnie się nada dla początkujących miłośników klapsów.

24,99 PLN

Dosyć spora packa do klapsów, która zostawia słodki ślad w kształcie serduszka po klapsach. Wykonana ze skóry PU, bezpieczna dla skóry.

27,99 PLN

Małe piórko do pieszczot typu soft BDSM. Świetne do wszelakich gier wstępnych. Bardzo dobrze wykonane.

11,99 PLN

Czarna skórzana opaska na oczy wykonana z ekologicznej skóry. Nic nie widać poprzez czarny materiał. Idealna aby utrzymać kochanka w przyjemnej niepewności.

12,90 PLN

Bardzo stylowe klamerki na sutki udekorowane małym piórkiem. Piórko jest nie tylko dekoracją, ale może bez problemu służyć jako małe piórko do drażnienia i łaskotania.

12,90 PLN
Sortuj:

Opinie naszych klientów

Do Góry
Logo Esmera +18 tylko dla dorosłych
Sklep internetowy Esmera jest dostępny tylko dla osób dorosłych
Czy masz już ukończone 18 lat? Tak, idziemy dalej Nie, rezygnuje