Filtry

Akcesoria i gadżety BDSM

Gadżety i akcesoria BDSM są przeznaczone dla osób, które pragną czegoś więcej niż tylko waniliowego seksu. Nudzi ich rutyna w sypialni i pragną wprowadzić coś nowego, niepowtarzalnego i coś zwiększy doznania erotycznego z wszelkich igraszek erotycznych. Tematyka BDSM odnosi się do krępowania (wiązania) partnera, do posłuszeństwa wobec drugiej osoby w sferze erotycznej oraz dostarczania bólu. Akcesoria soft BDSM są praktycznie dla wszystkich osób chcących urozmaicenia w sypialni, szukających lepszych i nowych doznań. Znajdziesz także gadżety BDSM dla zaawansowanych wielbicieli krępowania i dominacji, ale jeżeli chcesz od razu wskoczyć na głęboką wodę to śmiało możesz przebierać we wszystkich akcesoriach BDSM.

Jeżeli jesteś dopiero amatorem w sprawach BDSM to sprawdź koniecznie nasz poradnik BDSM dla początkujących oraz także najtańsze akcesoria BDSM. Znajdziesz wśród nich odpowiednie akcesoria dla osób początkujących.

Sortuj:

Spermstopper to niezwykle elegancki, nowoczesny penis plug wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Ten solidny korek zatrzyma wydzieliny oraz spermę podczas wytrysku. Spermstopper jest bezpieczny dla ciała, zbudowany dla przyjemności.

39,50 PLN

Spermstopper to niezwykle elegancki, nowoczesny penis plug wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Ten solidny korek zatrzyma wydzieliny oraz spermę podczas wytrysku. Spermstopper jest bezpieczny dla ciała, zbudowany dla przyjemności.

39,50 PLN

Elastyczny rozszerzacz do penisa z korkiem, który można włożyć na jednym końcu. Rozszerzacz jest pusty, co oznacza, że osoba używająca go może oddawać mocz / wytrysnąć.

39,80 PLN

Dilator z klatką na penisa, który ma za zadanie hamowanie i kontrolę orgazmu. Kulki na klatce dodatkowo stymulują żołędż penisa.

42,80 PLN

Stymulator penisa mini fucker prosto od Steel Power Tools to gadżet niezwykle prosty, a zarazem niezwykle skuteczny i przynoszący sporą dawkę przyjemności. Wykonany ze stali nierdzewnej penis plug pozwoli na długie godziny przyjemności.

42,90 PLN

Stymulator Three Stage Penisstick to elegancki, nowoczesny wtyk wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Ten plug dysponuje żebrowaną końcówką, która rozrusza Twoje zmysły. Ta mini wtyczka wyposażona jest w pętlę do łatwego usuwania. Cockpin jest bezpieczny dla ciała, zbudowany dla przyjemności.

44,90 PLN

Penisstick to elegancki, nowoczesny wtyk wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Ten plug posiada pętlę do łatwego usuwania. Żebrowana sylwetka będzie drażnić zmysły intensywną stymulacją. Penisstick jest bezpieczny dla ciała, zbudowany dla przyjemności.

83,90 PLN

Zwiąż ręce swojego podwładnego lub przywiąż je do łóżka, aby uzyskać ekscytujące doświadczenie niewoli!

27,99 PLN

Długi dilator ze stymulującymi koralikami, zaokrągloną końcówką i gładkim uchwytem oraz końcówką.

70,90 PLN

Zwiąż ręce swojego podwładnego lub przywiąż je do łóżka, aby uzyskać ekscytujące doświadczenie niewoli! Niesamowite kajdanki ze skóry z małymi kryształkami.

27,99 PLN

Ten pas cnoty jest wyposażony we wszystko, co jest potrzebne, aby oswoić jego męskość. Półprzezroczysty pas cnoty z 3 regulowanymi pierścieniami na każdy rozmiar penisa. Dodatkowo jest zamykany na małą kłódeczkę.

129,90 PLN

Zapnij swojego kochanka w pas cnoty. Zapnij zamek, ukryj klucz i upewnij się, że twój partner trzyma swój interes tam, gdzie należy. Urządzenie jest lekkie, elastyczne i przewiewne, ale po założeniu zamka Twój pacjent nie może stać się twardy, bez względu na to, jak bardzo jest podniecony.

139,00 PLN
Sortuj:

Opinie naszych klientów

Do Góry
Sklep internetowy Esmera jest dostępny tylko dla osób dorosłych
Czy masz już ukończone 18 lat? Tak, idziemy dalej Nie, rezygnuje