Akcesoria i gadżety BDSM

Sortuj:

Knebel otwarty dla osób bardziej doświadczonych w klimatach BDSM lub dla osób, które pragną ostrzejszej zabawy w sypialni.

22,99 PLN

Obroża BDSM z ćwiekami na smyczy dla osób, które pragną czegoś więcej uległości podczas swoich igraszek. Bezpieczna dla skóry i wykonana ze skóry PU.

41,99 PLN

Dosyć spora packa do klapsów, która zostawia słodki ślad w kształcie serduszka po klapsach. Wykonana ze skóry PU, bezpieczna dla skóry.

27,99 PLN

Packa do klapsów z płaskimi ćwiekami wykonana ze skóry PU. Nie zostawia żadnych ran podczas klepania, bardzo wygodna w trzymaniu.

24,99 PLN

Sztywna i mocna packa do klapsów z kwadratowymi ćwiekami. Dzięki swojej sztywność zadane klapsy są bardzo mocne. Bezpieczna dla skóry, wykonana ze skóry PU.

29,99 PLN

Sztywny, wykonany ze skóry PU klepacz do klapsów. O długości 45 cm i szerokości 5.5 cm. Świetnie się nada dla początkujących miłośników klapsów.

24,99 PLN

Uprząż łączące ręcę i nogi razem wykonana z materiału oraz zapinana na rzepy.

12,99 PLN

Uprząż erotyczna w postaci pasów i kajdanek mocowana pod materac łóżka. Niezwykle daje poczucie władzy nad skrępowaną do łóżka osobą. Idealna dla początkujących osób w klimatach soft BDSM.

74,99 PLN

Pozwól się dyskretnie wprowadzić w świat fantazji. Miej oczy szeroko otwarte. Opaska na oczy pozwoli Ci na odrobinę niepewności, dreszczyku i emocji w świecie erotyki.

14,99 PLN

Wysokiej jakości obroża ze smyczą na łańcuchu wykonana ze skóry PU. Idealna dla entuzjastów i wielbicieli pikatniejszych igraszek, ale także dla początkujących w tych klimatach.

29,99 PLN

Regulowane zaciski na sutki złączone delikatnym łańcuszkiem. Dzięki śrubce regulacyjnej bez problemu dostosujesz zacisk do swoich preferencji.

10,99 PLN

Mocne skórzane kajdanki wykonane ze skóry PU z regulacją połączone ze sobą małym łańcuszkiem.

16,99 PLN
Sortuj:
Do Góry
Logo Esmera +18 tylko dla dorosłych
Sklep internetowy Esmera jest dostępny tylko dla osób dorosłych
Czy masz już ukończone 18 lat? Tak, idziemy dalej Nie, rezygnuje