Akcesoria i gadżety BDSM

Sortuj:

Ekskluzywna obroża z kryształkami w kolorze złotym z wytrzymałej skóry ekologicznej delikatnej w dotyku, dzięki czemu jest wygodna w noszeniu. Obroża jest regulowana w zakresie od 36 – do 42 cm.

24,90 PLN

Ekskluzywna obroża z kryształkami w kolorze srebrnym z wytrzymałej skóry ekologicznej delikatnej w dotyku, dzięki czemu jest wygodna w noszeniu. Obroża jest regulowana w zakresie od 36 – do 42 cm.

27,90 PLN

Ekskluzywna obroża z kryształkami w kolorze złotym z wytrzymałej skóry ekologicznej delikatnej w dotyku, dzięki czemu jest wygodna w noszeniu. Obroża jest regulowana w zakresie od 36 – do 42 cm.

27,90 PLN

Obroża z metalowymi ćwiekami z wytrzymałej skóry ekologicznej delikatnej w dotyku, dzięki czemu jest wygodna w noszeniu. Obroża jest regulowana w zakresie od 36 – do 42 cm.

25,90 PLN

Ekskluzywna szpicruta wykonana z niezwykle wytrzymałego włókna szklanego. Zakończenie w kształcie serca wykonane jest z prawdziwej skóry.

26,90 PLN

Mocne skórzane regulowane kajdanki wykonane ze skóry PU. Bardzo estetyczne wykończenie kajdanek. Zadowolną nie jedną parę podczas igraszek.

27,90 PLN

Obroża przeznaczona do zabaw BDSM wykonana z naturalnej skóry bydlęcej w kolorze czarnym. Zdobiona dużymi ćwiekami i czerwoną nicią.

64,90 PLN

Kajdanki erotyczne przeznaczone dla męskich rąk wykonane z naturalnej skóry bydlęcej. Świetna jakość i niebagatelne wykonane to tylko niektóre z cech tych kajdanek.

66,90 PLN

Kajdanki erotyczne marki Whips przeznaczone do zakładania na męskie nogi. Idealna jakość materiałów (wykonane z naturalnej skóry bydlęcej) oraz niebagatelny wygląd.

71,90 PLN

Czarno-czerwone kajdanki erotyczne damskie na ręcę marki Whips wykonane z naturalnej oraz delikatnej skóry. Jakość, która zadowoli nie jedną wybredną wielbicielkę kajdanek erotycznych.

66,90 PLN

Czarno-czerwone kajdanki erotyczne przeznaczone na damskie nogi. Wykonane z wysokiej jakości naturalnej skóry bydlęcej. Idealne dla osób, które cenią sobie jednocześnie jakość wykonania oraz niską cenę w stosunku do jakości.

71,90 PLN

Obroża z małymi metalowymi ćwiekami wykonana ze skóry PU obszyta czerwoną nicią, która nadaje tej obroży charakteru. Regulowana w zakresie 36-42 cm oraz posiada specjalny o-ring dzięki któremu przymocujesz smycz do obroży.

27,90 PLN
Sortuj:

Opinie naszych klientów

Do Góry
Logo Esmera +18 tylko dla dorosłych
Sklep internetowy Esmera jest dostępny tylko dla osób dorosłych
Czy masz już ukończone 18 lat? Tak, idziemy dalej Nie, rezygnuje