Filtry

Erotyczne kostki do gry

Erotyczne kostki do gry to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą wprowadzić do swojego związku coś nowego. Dzięki znajdującym się na nich obrazkach, można stworzyć wyjątkowy nastrój, spróbować czegoś nowego oraz popracować nad grą wstępną, która może okazać się jeszcze lepsza niż ta dotychczasowa. Na każdej ściance kostki, znajdują się obrazki przedstawiające pozycję erotyczną lub formę pieszczot. Do rozpoczęcia erotycznej zabawy potrzebne jest tylko rzucenie kostką.

Dla kogo przeznaczone są kostki erotyczne?

Tak na prawdę nie ma absolutnie żadnych przeciwwskazań co do ich stosowania. Doskonale sprawdzą się w przypadku związku, w którym wdarła się monotonia oraz dla osób, które dopiero poznają się na wzajem i szukają pozycji, które zaspokoją potrzeby obojgu partnerów. Erotyczne kostki do gry, to świetny upominek na prezent. Nadają się jako prezent dla partnera oraz na wieczór panieński oraz kawalerski. Aby nie wywołać zmieszania u osoby obdarowanej, warto odpowiednio zapakować upominek i przekazać go na osobności, w ustronnym miejscu.

Sortuj:

Drewniana kostka z pozycjami dla osób, które pragną powierzyć losowi swoją kolejną pozycję.

7,00 PLN

Kości miłości to specjalne kostki, które perfekcyjnie spełnią swoje zadanie podczas gry wstępnej. Jedna kość oznacza miejsce pieszczot, a druga wskazuje nam rodzaj jakie to mają być pieszczoty.

19,90 PLN

Kości Kamastura to specjalne kostki, które perfekcyjnie spełnią swoje zadanie aby zwiększyć przyjemności z Waszych igraszek. Jedna kość oznacza pozycje, a druga wskazuje nam miejsce jej wykonania.

19,90 PLN
Sortuj:
Do Góry
Logo Esmera +18 tylko dla dorosłych
Sklep internetowy Esmera jest dostępny tylko dla osób dorosłych
Czy masz już ukończone 18 lat? Tak, idziemy dalej Nie, rezygnuje