Filtry

Erotyczne Gry Planszowe

Szukasz pomysłów na swoją grę wstępną lub na wieczór panieński? A może jako prezent na walentynki? Erotyczne gry planszowe to świetna rozrywka dla par o charakterze erotycznym. Wspólna gra erotyczna we dwoje to nie tylko wstęp do ostrzejszej zabawy z drugą połówką, ale także sposób na bliższe poznanie drugiej osoby. Jej myśli czy fantazji erotycznych, których zawsze pragnęła spróbować. Wiele gier posiada także specjalne karty z pozycjami, które można wykorzystać także podczas igraszek. Wylosujcie i zobaczcie, które pozycje erotyczne będą dla Was idealne, być może przejdziecie przez całą kamasutrę. Zagraj z nią lub z nim i sprawdźcie siebie, miłosne igraszki czekają na Ciebie. Koniecznie sprawdź nasze pikantne gry planszowe dla dorosłych, dzięki którym poznasz lepiej swoją połówkę oraz sprawisz, że Wasza gra wstępna pozostanie niezapomniana.

Sortuj:

Chcesz sprawić swojej drugiej połówce zmysłową niespodziankę? Ta gra idealny pomysł na wspólne walentynki. Gwarantujemy zarówno zaskakujące jak i ekscytujące doznania dla Waszych zmysłów.

31,90 PLN

Chcesz odrobinę podkręcić atmosferę w sypialni? Przygotuj się na zabawę, flirt i gorące igraszki w grze w której to ty ustalasz zasady.
Ta gra planszowa daje Ci pełną kontrolę i szansę by wykazać się kreatywnością.

30,90 PLN

Gra dla par chcących mocniejszych wrażeń. Par pragnących poczuć smak BDSM w wersji soft. Idealnie nadaje się dla osób bez doświadczenia w tym temacie jak i doswiadczonych. Każdy może się nauczyć z niej czegoś nowego, poznać nowe doznania, nowe emocje a nawet nowy rodzaj orgazmu.

35,00 PLN

Dodajcie swoim intymnym przeżyciom nieco pikanterii i wejdźcie na nowy poziom przyjemności. Trylogia Greya to dodatkowy zestaw akcesoriów erotycznych do gry o tym samym tytule.

 

36,99 PLN

Gra, dzięki której się bardziej dopasujecie oraz wniesie coś nowego do Waszego związku. Jest to erotyczna gra planszowa dla dwojga dzięki, która ma za zadanie abyście poznacie się lepiej w sprawach łóżkowych ma ona na celu pobudzić was do rozkosznej erotycznej zabawy.

29,99 PLN

Nowe Oblicze Przyjemności to gra, która z pewnością doda szczyptę pikanterii do waszego związku. Będziecie bardziej otwarci na sprawy miłosne i nowe doznania w sypialni.

35,99 PLN
Sortuj:
Do Góry
Sklep internetowy Esmera jest dostępny tylko dla osób dorosłych
Czy masz już ukończone 18 lat? Tak, idziemy dalej Nie, rezygnuje