Dilatory BDSM

Dilatory to gadżety, które całkowicie odmienią Wasze dotychczasowe igraszki BDSM. Dilatory mogą mieć całkowicie prosty kształt wykonane ze stali nierdzewnej lub bezpiecznego dla ciała silikonu. Mogą także posiadać przyjemne wibracje lub pompkę, dzięki której rozszerzysz dilator dopiero po włożeniu go.

Dilatory dla mężczyzn są akcesoriami, które mają za zadanie dostarczać maksimum przyjemności podczas masażu cewki moczowej. Delikatnie umieszcza się je wewnątrz penisa podczas Waszej sesji BDSM. Męskie dilatory mogą także służyć do stymulacji prostaty.

Dilatory dla kobiet są zaś akcesoriami, które można także umieszczać w cewce moczowej, ale są także dostępne gadżety które służą rozszerzaniu pochwy lub odbytu. Są to tak zwane wzierniki. Panie z pewnością będą kojarzyć te gadżety z wizyt u ginekologa.

Sortuj:

Spermstopper to niezwykle elegancki, nowoczesny penis plug wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Ten solidny korek zatrzyma wydzieliny oraz spermę podczas wytrysku. Spermstopper jest bezpieczny dla ciała, zbudowany dla przyjemności.

39,50 PLN

Spermstopper to niezwykle elegancki, nowoczesny penis plug wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Ten solidny korek zatrzyma wydzieliny oraz spermę podczas wytrysku. Spermstopper jest bezpieczny dla ciała, zbudowany dla przyjemności.

39,50 PLN

Elastyczny rozszerzacz do penisa z korkiem, który można włożyć na jednym końcu. Rozszerzacz jest pusty, co oznacza, że osoba używająca go może oddawać mocz / wytrysnąć.

39,80 PLN

Dilator z klatką na penisa, który ma za zadanie hamowanie i kontrolę orgazmu. Kulki na klatce dodatkowo stymulują żołędż penisa.

42,80 PLN

Stymulator penisa mini fucker prosto od Steel Power Tools to gadżet niezwykle prosty, a zarazem niezwykle skuteczny i przynoszący sporą dawkę przyjemności. Wykonany ze stali nierdzewnej penis plug pozwoli na długie godziny przyjemności.

42,90 PLN

Stymulator Three Stage Penisstick to elegancki, nowoczesny wtyk wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Ten plug dysponuje żebrowaną końcówką, która rozrusza Twoje zmysły. Ta mini wtyczka wyposażona jest w pętlę do łatwego usuwania. Cockpin jest bezpieczny dla ciała, zbudowany dla przyjemności.

44,90 PLN

Penisstick to elegancki, nowoczesny wtyk wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Ten plug posiada pętlę do łatwego usuwania. Żebrowana sylwetka będzie drażnić zmysły intensywną stymulacją. Penisstick jest bezpieczny dla ciała, zbudowany dla przyjemności.

83,90 PLN

Długi dilator ze stymulującymi koralikami, zaokrągloną końcówką i gładkim uchwytem oraz końcówką.

70,90 PLN
Sortuj:

Opinie naszych klientów

Do Góry
Sklep internetowy Esmera jest dostępny tylko dla osób dorosłych
Czy masz już ukończone 18 lat? Tak, idziemy dalej Nie, rezygnuje