FAQ - najczęściej zadawane pytania

Zamówienia

Nie ma możliwość samemu anulowania swojego zamówienia, ale można próbować kontaktować się poprzez formularza kontaktowy dostępny na stronie aby obsługa sklepu anulowała zamówienie, jeśli paczka jeszcze nie została nadana.

Dokładamy wszelkich starań aby realizować zamówienia naszych klientów jak najszybciej. Czas realizacji jest uzależniony od sposobu dostawy przesyłki. Najczęściej jest to od 24 godzin do 7 dni roboczych.

Niestety nie ma możliwości zmiany zamówienia, ale można skontaktować się z nami aby anulować zamówienie i złożyć ponownie nowe.

Status realizacji zamówienia można sprawdzić logując się na swoje konto, a następnie po przejściu na "Moje konto" trzeba kliknąć na "Historia zamówień".

Nie ma możliwości osobistego odbioru towaru. Sklep esmera.pl może jedynie wysłać za pomocą poczty, kuriera lub ewentualnie dowieźć gratis na terenie Giżycka.

Wysyłka i dostawa

Koszty dostawy są zawsze widoczne w koszyku na dole i są uzależnione od sposobu płatności i dostawy.

Sklep esmera.pl nie realizuje przesyłek zagranicznych. Działamy i wysyłamy jedynie na adres na terenie Polski.

Płatności

Płatności za zamówienie można dokonać na trzy sposoby:

  1. Płatności online - DotPay
  2. Przelew tradycyjny
  3. Za pobraniem - płatność przy odbiorze paczki

Każdy klient na opłacenie zamówienia ma 7 dni roboczych, w razie problemów można skontaktować się z nami aby ten termin wydłużyć.

Wymiany i zwroty

Oczywiście, zakupiony towar można zwrócić do 14 dni od daty otrzymania produktu. Jedynym warunkiem jest, aby produkt nie był przez nikogo używany, a opakowanie nie zostało uszkodzone.

Zależy od sposobu płatności za zamówienie. W przypadku płatności przy odbiorze pieniądze są zwracane na numer konta podany w formularzu zwrotu. Jeśli była wykonana płatność on-line, pieniądze zwracamy na konto, z którego robiony był przelew.

Sklep esmera.pl zwrot pieniędzy realizuje maksymalnie do 14 dni od daty otrzymania przez nas zwróconego produktu.

Nie, towar musi być wysłany normalną przesyłką. Sklep esmera.pl nie odbiera paczek pobraniowych.

Do Góry
Logo Esmera +18 tylko dla dorosłych
Sklep internetowy Esmera jest dostępny tylko dla osób dorosłych
Czy masz już ukończone 18 lat? Tak, idziemy dalej Nie, rezygnuje