Sugar Baby - jak zarabiać nie pracując?

Sugar Baby - jak zarabiać nie pracując?

Informacje 11 miesięcy temu Dodane przez 0 komentarzy

W krajach zagranicznych średnio co dziesiąta studentka dorabia na usługach erotycznych. Najpopularniejszymi tych prac formami jest taniec erotyczny i bycie utrzymankami tzw. "sugar baby". Chociaż w Polsce bycie sugar baby jest jeszcze tematem tabu, popularność tych łatwych pieniędzy jest kusząca.

Czym właściwie zajmuje się taka osoba?

Rejestruje się na portalu do tego przeznaczonym, wypełnia formularz z wymaganiami do partnera/partnerów i randkuje za pieniądze. Duże? Nie jedna z nich zarabia więcej niż 50 tys. złotych miesięcznie. Brzmi jak bajka, ale jest to tylko dobre rozwiązanie dla osób z mocnym charakterem i otwartym umysłem.

Wiele osób zna takie kobiety, które właśnie w ten sposób zarabiają swoje pieniądze. Nie zawsze są to duże kwoty i nie zawsze oferta ta zawiera seks. Postaram się opisać kilka przykładowych układów, które występują najczęściej.

Angelica zarabia najwięcej. Umawia się z kilkoma mężczyznami z zagranicy, którzy do Polski przyjeżdzają od czasu do czasu obsypując ją prezentami, a co miesiąc dając jej "kieszonkowe", płacąc również za mieszkanie. Jest to najbardziej popularny układ, który zazwyczaj kobiety zawierają tylko z jednym mężczyzną.

Kaja umawia się na wyjścia z samotnymi osobami. Ich kontakt jest oparty wyłącznie na rozmowie i zrozumieniu, nigdy na dotykaniu. Zazwyczaj z jej usług korzystają osoby starsze i samotne, zabierają ją do oper, na spacery i do restauracji, często dając jej pokaźne napiwki (poza jej dość niską stawką za spotkanie). Kaja bawi się ich prywatną panią psycholog, przyjaciela i członka rodziny w jednym.

Ania jest według mnie najbardziej wyjątkową z pośród wszystkich sugar babies. Ona żyje podróżując i wybierając sobie cel podróży, znajduje sobie tam sponsora na miejscu. Jest to jednak bardzo niebezpieczne i nie raz coś szło tak, jak nie powinno. Zdarzyło się również, że policja musiała wkraczać.

Oliwia weszła do tego biznesu, gdy została samotną nastoletnią matką. Wygoniona z rodzinnego domu w ten sposób zapewniła sobie utrzymanie. Mieszka u swojego sugar daddy razem z jego żoną. Oni kupują jej wszystko co zechce, ona daje im swoją obecność.

Wiele dziewczyn się załamuje po poznaniu pierwszych mężczyzn i praca ta, nie jest najłatwiejszą, chociaż tymczasowo się opłaca finansowo. Społeczeństwo jednak ma tendencje do wykluczania i gnębienia tych dziewczyn. Czy pieniądze są tego warte?

Podobne artykuły:

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Do Góry
Logo Esmera +18 tylko dla dorosłych
Sklep internetowy Esmera jest dostępny tylko dla osób dorosłych
Czy masz już ukończone 18 lat? Tak, idziemy dalej Nie, rezygnuje