Squirting - czym jest, jak do niego doprowadzić
  • Porady
  • Dodane przez

Squirting - czym jest, jak do niego doprowadzić

U panów widocznym efektem orgazmu jest wytrysk, u pań zaś nieco trudniej to stwierdzić. Jednak kobiety również mogą mieć ejakulację, tak zwany kobiecy wytrysk jednak nie zawsze występuje przy orgazmie. Przy odrobinie cierpliwości jak również odpowiedniego podejścia można doprowadzić panie do tego stanu, sprawiając im tym samym niebywałą rozkosz.

Czym jest kobiecy wytrysk

Niektórzy błędnie mylą kobiecy wytrysk z oddawaniem moczu w czasie orgazmu. Może to być spowodowane dość sporą intensywnością ejakulacji, jaka osiągają niektóre kobiety. Jednakże jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Powodem takiego postrzegania bywa to, iż za produkcje płynu który wydzielany jest podczas kobiecej ejakulacji odpowiedzialne są gruczoły znajdujące się w cewce moczowej. Jednakże sam płyn konsystencją jak również kolorem znacznie odbiega od moczu i nie można go z nim porównywać. Podobnie jak u panów, także u Pań wytrysk następuje pod wpływem silnego podniecenia i orgazmu. Jednakże panie aby osiągnąć ten stan potrzebują intensywnych pieszczot w czasie trwania orgazmu, co przyczynia się do takiego finału.

Jak doprowadzić kobietę do wytrysku

Większość pań w czasie stosunku osiąga ejakulacje, jednakże ilość płynu jest niewielka i przez to może pozostać niezauważalna. Jest to związane z wielkością gruczołów odpowiedzialnych za produkcję płynu, ujścia gruczołów mają niewielkie rozmiary co uniemożliwia wydobywanie się większej jego ilości. Ponadto kobiety często wstydzą się swojej reakcji, i nie chcą doprowadzać do takiego stanu. Panie powinny poznać swoje ciało i reakcje, aby wiedzieć w jaki sposób można je doprowadzić do tego stanu. Dzięki temu mogą same wywołać u siebie wytrysk lub też mogą podpowiedzieć partnerowi, w jaki sposób może do tego doprowadzić.

Masturbacja – sposób na poznanie własnego ciała

Jednym z lepszych sposobów jest z pewnością masturbacja, która daje paniom możliwość dokładniejszego poznania swojego ciała i jego reakcji. Aby osiągnąć wytrysk panie powinny przede wszystkim pozbyć się psychicznych oporów przez nim , które zdarzają się dosyć często. Najszybszym sposobem na osiągnięcie wytrysku w czasie orgazmu jest to, aby nie przerywać pieszczot po pierwszych sygnałach przyjemności. Masturbacja jest dla pań także doskonałym sposobem na to aby poznać odruchy swojego ciała i później podpowiedzieć partnerowi, w jaki sposób może doprowadzić ją od orgazmy zakończonego wytryskiem. Pomocne podczas masturbacji mogą być gadżety erotyczne jak na przykład klastyczne dilda czy wibratory łetchtaczkowe.

Jak osiągnąć kobiecy wytrysk przy stosunku

Jeśli partnerzy chcą, aby kobieta osiągnęła wytrysk podczas stosunku, ważne jest to, aby przyjąć odpowiednią pozycję. Najlepsze są takie w których jest mocny nacisk na przednią ściankę pochwy, gdzie znajduje się ujście cewki moczowej. W ten sposób podrażniane są gruczoły odpowiedzialne za wytrysk, co zwiększa szanse na jego uzyskanie. Aby jednak było to dla kobiety przyjemnością, najlepiej skupić się najpierw na tym, aby dobrze się podnieciła, co zwiększa nabrzmienie ścianek pochwy i daje znacznie lepsze efekty.

Wstydzić się czy nie wstydzić

Wiele kobiet doskonale wie, jak osiągnąć orgazm zakończony wytryskiem, jednak wstydzą się reakcji własnego organizmu zarówno przed sobą jak też często przed partnerem. Jednakże warto zdać sobie sprawę z tego, iż taki stan oznacza osiągnięcie u kobiety maksymalnej rozkoszy, a jeśli partner potrafi kobietę doprowadzić do takiego stanu podczas stosunku, to znaczy że bardzo dobrze poznał jej potrzeby i ciało. Na pewno każda kobieta powinna przynajmniej spróbować osiągnąć taki orgazm, dopiero wtedy będzie mogła powiedzieć czy jej się to podoba.

Tagi:
Udostępnij ten artykuł swoim znajomym:

Dla wszystkich czytelników naszego bloga przygotowaliśmy kod rabatowy na 10% w naszym sklepie esmera.pl. Kod należy wpisać w koszyku podczas składania zamówienia.
Kod rabatowy nie działa na produkty w promocji oraz na koszty wysyłki.

Twój kod rabatowy to: BLOG10

Jak stymulować punkt P

Jak stymulować punkt P

Chcesz się dowiedzieć jak łatwo stymulować punkt P oraz osiągać dzięki tej stymulacji niesamowitą ro...

Blue balls - czym są i jak się ich pozbyć

Blue balls - czym są i jak się ich pozbyć

Seks jest ważnym elementem życia, wpływa nie tylko na przyjemność płynącą z doznań, ale równi...

0 komentarzy

 

Na razie nikt jeszcze nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz