Singapurski pocałunek

Singapurski pocałunek

Informacje 8 miesięcy temu Dodane przez 0 komentarzy

Singapurski pocałunek (bardzo często nazywany również techniką kabazza) to technika, której opanowanie przez kobiety gwarantuje znacznie większe doznania seksualne dla obu partnerów. Warto przy tym wspomnieć ( bowiem nie zaznajomieni w temacie mogą się nieco pomylić), że singapurski pocałunek nie ma nic wspólnego z klasycznym pocałunkiem.

Technika pocałunku singapurskiego opiera się przede wszystkim na właściwej pracy mięśni Kegla, od których w większym niż mogłoby się wydawać stopniu uzależniona jest przyjemność czerpana ze stosunku seksualnego. W technice kabzazy bardzo duże znaczenie mają odpowiednie skurcze mięśni Kegla w czasie sosunku. W tym przypadku jednak nie wskazane są jakiekolwiek ruchy frykcyjne (łatwo więc można się domyślić, że singapurski pocałunek stanowi odmienną formę klasycznego stosunku seksualnego).

Tak naprawdę im lepiej kobieta opanuję technikę singapurskiego pocałunku, tym oboje kochankowie bardziej będą mogli cieszyć się doznaniami. Jednak aby te sztukę doskonale opanować, niezbędne jest regularne trenowanie mięśni Kegla. W tym celu zdecydowanie najbardziej przydatne będą kulki gejszy. Co ważne, regularne ćwiczenia mięśni dna miednicy nie tylko wpływają na zintensyfikowanie doznań seksualnych, ale również pomagają również w wielu innych sytuacjach. Regularny trening mięśni Kegla pomaga między innymi lżej znieść kobiecie poród oraz znacząco przyspiesza powrót do formy sprzed ciąży. Ponadto silne mięśnie Kegla znacząco zmniejszą ryzyko wystąpienia problemów z nietrzymanie moczu, znacznie też rzadziej zdarza się wypadnięcie dna miednicy.

Wiele osób błędnie uważa, że ćwiczenia mięśni Kegla przyczyniają się do zwiększenia satysfakcji seksualnej jedynie u partnera. To błędne myślenie, bowiem w przypadku umiejętnego opanowania techniki kabazzy korzyści osiągają oboje partnerzy. Prawda jest taka, że wiele kobiet ma problem z osiąganiem orgazmu pochwowego. Bardzo często problem ten wynika z niewłaściwie (bądź wcale) wyćwiczonych mięśni Kegla. Dzięki sztuce singapurskiego pocałunku kobieta nie tylko pozna smak orgazmu pochwowego, ale również wejdzie na nowy (być może dotąd jeszcze nie znany) poziom seksualnego spełnienia. Technika kabazzy bardzo dobrze sprawdzi się również w przypadku kobiet, które zmagają się z problemem osiągnięcia jakiegokolwiek orgazmu.

Co ciekawe, jest grupa kobiet które już samo wykonanie ćwiczeń mięśni Kegla jest w stanie doprowadzić do orgazmu. Warto mieć jednak świadomość tego, że w wielu przypadkach opanowanie techniki singapurskiego pocałunku wymaga czasu i cierpliwości - jednak korzyści płynące z tej techniki są na tyle przyjemne, że warto uzbroić się w cierpliwość.

Podobne artykuły:

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Do Góry
Logo Esmera +18 tylko dla dorosłych
Sklep internetowy Esmera jest dostępny tylko dla osób dorosłych
Czy masz już ukończone 18 lat? Tak, idziemy dalej Nie, rezygnuje