Osoby, które na każdym kroku szukają urozmaicenia swojego życia seksualnego pewnie nie raz próbowały seksu pod prysznicem czy w wannie. Jeżeli jeszcze nie próbowaliście to naprawdę warto, ale nie tylko w domu ale także w plenerze.

Co prawda publiczne uprawianie seksu w jeziorze jest zabronione i karane najczęściej grzywną(mandatem). Jeżeli wybierzecie bardziej ustronne miejsce gdzie nikt Was nie zobaczy lub nie zgłosi do odpowiednich służb to powinniście być bezpieczni jeżeli chodzi o legalność Waszych amorów. W innych krajach sprawa może mieć inne zakończenie, gdyż niektóre kraje szczególnie te bardziej turystyczne mają bardziej rygorystyczne przepisy dotyczące publicznego zgorszenia. Zanim zdecydujecie się na szybki seks w basenie czy w morzu warto wcześniej sprawdzić co może Wam grozić.

Seks w wodzie a antykoncepcja

Podczas seksu w wodzie bardzo ciężko korzystać z prezerwatyw, mogą się zsuwać a środki czyszczące mogą znacząco zmniejszyć ich działanie. Szczególnie prezerwatywy są narażone podczas seksu w plenerze gdzie małe odrobinki piasku czy sól w morzu może uszkodzić mechanicznie prezerwatywę. Jeżeli nie planujecie potomstwa to najlepszych rozwiązaniem do tego typu zabaw będzie antykoncepcja hormonalna.

Seks w wodzie a nawilżenie

Woda bardzo szybko wypłukuje naturalny lubrykant jakim jest śluz z pochwy. Jeżeli nastąpią jakiekolwiek podrażnienia bardzo łatwo złapać infekcje intymne. Jeżeli nie jest to szybki numerek w plenerze to warto wcześniej zaopatrzyć się w lubrykant. Najlepsze do tego z pewnością będą lubrykanty na bazie silikonu. Należy z niego korzystać podczas zabaw w wodzie gdzie jest możliwość wypłukiwania śluzu z pochwy. Czyli praktycznie wszędzie oprócz seksu pod prysznicem, gdzie stosunek praktycznie nie odbywa się w całości pod wodą.

Seks pod prysznicem

Najbardziej popularny sposób na uprawianie miłości w wodzie lub jej użyciem. Wiele kochanków praktykuje bardzo często taki rodzaj szybkich i krótkich uniesień w strugach wody. Ze względu na rozmiar prysznica najpopularniejszą i najbardziej praktyczna pozycją będzie pozycja na stojąco, przodem lub tyłem w zależności od upodobań.

Seks w wannie

Pozwala na dłuższe przyjemności połączone z masażem czy wspólnym myciem. Dla bardziej romantycznych uniesień warto skorzystać ze świeczek zapachowych lub płatków róż, które rozpuszczają się w wodzie. Znakomita forma gry wstępnej przed dłuższymi igraszkami.

Seks w jeziorze czy morzu

Tak jak seks pod prysznicem czy w wannie jest dosyć bezpieczny tak seks w wodzie uprawiany w plenerze może za sobą nieść bolesne skutki. Podczas seksu w jeziorze czy morzu bardzo łatwo o jakiekolwiek urazy mechaniczne pochwy czy penisa ze względu na drobinki piasku czy inne zabrudzenia pływające w wodzie.

Gadżety erotyczne do seksu w wodzie

Co prawda nie użyjesz piórka do pieszczot podczas seksu w wannie, ale jest jeszcze sporo gadżetów, które wody się nie boją. Najlepszym gadżetem z pewnością będą wodoodporne wibratory, w których dopóki nie zamoczysz komory z bateriami powinny bez problemu sprostać Waszym wymaganiom. Kolejnym gadżetem, który bez problemu możecie używać w wodzie są korki analne. Silikonowe, szklane czy z metalu(stal nierdzewna) to bez różnicy. Ważne aby do penetracji analnej używać odpowiedniego lubrykantu. Pamiętaj tylko, aby nie łączyć silikonowych zabawek z lubrykantem na bazie silikonu.

Seks w wodzie – dlaczego warto

Każdy dobry i udany seks zbliża Was do siebie, poprawia Waszą relację nie tylko w sferze erotycznej. Seks w plenerze niekonieczne na plaży może dać niesamowite doznania, ponieważ nigdy nie wiecie czy przypadkiem ktoś Was nie widzi. Seks w wodzie może być idealnym urozmaiceniem Waszego pożycia, wyjście z igraszkami z sypialni to znakomity pomysł na to, aby seks był jeszcze przyjemniejszy.