Pomysły na robótki ręczne

Pomysły na robótki ręczne

Porady 3 miesiące temu Dodane przez 0 komentarzy

Nie każde zbliżenie w związku musi kończyć się tylko stosunkiem seksualnym. Intymne spotkania dwóch osób nie muszą wcale polegać na penetracji, a zrobieniu "dobrze" swojemu partnerowi. "Robótki ręczne" bo w sumie ta nazwa najlepiej to opisuje to jedna z metod pettingu, w której możesz doprowadzić swojego mężczyznę do orgazmu. A jeśli można to zrobić lepiej i zrobić tak, aby było jeszcze bardziej przyjemniej?

Czy każdy facet kocha robótki ręczne?

Z pewnością nie każdy to uwielbia i część z nich wolałaby kończyć zbliżenie intymne pełnym stosunkiem seksualnym. Jednak dla tej części osób, które lubią ten rodzaj zabawy oto kilka porad jak można zrobić to lepiej.

Zapytaj go!

Raczej nie posiadasz w domu kryształowej kuli, która Tobie powie co uwielbia Twój facet. My także tego nie zrobimy. Ale możesz go o to wypytać, będzie to najlepsza wskazówka jaką możesz dostać. Spytaj co mu się podoba lub sprawdź nowe triki i spytaj go po tym czy mu się podobało, z pewnością dostaniesz taką odpowiedź, która Tobie pomoże w dostosowaniu prędkości, ścisku czy nawet techniki.

Eksperymentuj

Wydaje się, że robótki ręczne to prosta robota. Raz górę, raz w dół. To tak jak uprawiać seks tylko w jednej pozycji, niby fajnie ale zawsze można coś zmienić.

Próbuj zmieniać siłę ścisku dłoni, skręcaj uścisk na boki(ale nie zbyt mocno), daj więcej zainteresowania główce oraz mosznie. Zasadniczo, baw się dobrze eksperymentując z tym, co ci przychodzi na myśl, i zobacz, jak bardzo ucieszy to Twojego partnera.

Eksperymentuj z lokalizacją

Nowe miejsca mogą dać całkiem inne, lepsze odczucia. Jeśli zazwyczaj robisz robótki ręczne w jednym to spróbuj zmienić lokalizację. Może to być inne pomieszczenie w domu lub samochód. Jeśli jesteście na tyle odważni i szukacie przygód to poszukaj publicznego, ale dyskretnego miejsca.

Czytaj poradniki

Czytaj blogi, fora i strony internetowe gdzie ludzie publikują porady dotyczące robótek ręcznych. Nie musisz ich stosować, ale możesz sprawdzać co jest najlepsze, najbardziej efektywne i eksperymentować z nimi.

Wypróbuj lubrykanty i żele do masażu

Tak jak wiele ludzi lubi robótki ręczne na sucho, tak wielu lubi na mokro. Przy korzystaniu z lubrykantów możesz testować i eksperymentować z większą ilością technik, które na sucho mogłyby powodować ból lub nie są aż tak przyjemne. Najlepszy do tego będzie lubrykant na bazie wody gdyż nie pozostawia plam na ubraniach w razie ubrudzenia.

Podgrzej lubrykant

Teraz, gdy spróbowałaś używać do robótek ręcznych lubrykantu to czas na jego rozgrzanie. Wsadź zamkniętą butelkę do ciepłej wody, aby ogrzać żel. Z pewnością korzystanie z takiego rozgrzanego żelu zmieni odczucia Twojego partnera.

Wypróbuj zabawki erotyczne

Jestem pewien, że Twoje dłonie mogą robić niesamowite rzeczy, ale dlaczego nie eksperymentować z jeszcze większą ilością wrażeń? Wszelkie masturbatory czy sztuczne pochwy to zabawki przeznaczone do właśnie takich zabaw. Nie tylko mogą zmieniać siłę uścisku, ale także lepsze modele posiadają funkcje ssania.

Jak widać można zwykłe "walenie konia" (handjob) przenieść na wyższy poziom przyjemności. Sprawdź nasze porady i zobacz jak to wyjdzie w praktyce.

Podobne artykuły:

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Do Góry
Logo Esmera +18 tylko dla dorosłych
Sklep internetowy Esmera jest dostępny tylko dla osób dorosłych
Czy masz już ukończone 18 lat? Tak, idziemy dalej Nie, rezygnuje