Pompoir - co to jest

Pompoir - co to jest

Informacje 3 miesiące temu Dodane przez 0 komentarzy

Pompoir to nazwa techniki, którą powinny poznać przede wszystkim panie. Mogą ją wykorzystać nie tylko podczas zbliżeń z partnerem, ale również w celu poprawy własnego zdrowia. Daje bardzo wiele korzyści, a jej opanowanie jak się okazuje nie jest takie trudne.

Skąd się wzięło pompoir?

Pompoir to europejska nazwa określająca pochodzącą z Dalekiego Wschodu technikę uprawiania seksu. Inaczej mówi się na nią kabazza, w Indiach sahajoli, potocznie nazywana także bywa singapurskim pocałunkiem. W tej technice wszystko zależy wyłącznie od kobiety a ściślej mówiąc od siły jej waginy. Dzięki właściwej technice i odpowiednio wyćwiczonym mięśniom pochwy kobieta ma doprowadzić mężczyznę do orgazmu poprzez ściskanie waginą, ale bez wykonywania ruchów frykcyjnych.

Co daje kobietom znajomość techniki

Odpowiednia znajomość tej techniki to korzyści płynące z seksu także dla pań. Nie tylko mogą one sprawić niespotykaną przyjemność swojemu partnerowi, ale również same mogą doświadczać znacznie większej przyjemności ze stosunku. Kobiety które opanowały technikę pompoir i mają odpowiednio dobrze wyćwiczone mięsnie pochwy znacznie częściej osiągają orgazmy waginalne. Co więcej, ich przeżycia i odczucia w czasie takich orgazmów są znacznie bardziej intensywne i dają większą rozkosz. Ponadto dbałość o mięsnie pochwy daje paniom także wiele korzyści zdrowotnych – maja mniej problemów z narządami rodnymi jak również nie dotyka je problem nietrzymania moczu, który z wiekiem dopada wiele kobiet. Mocne i dobrze wyćwiczone mięśnie Kegla, bo nich tutaj mowa to także bardzo duża korzyść przy porodzie, pozwalają bowiem na znacznie lepszy i łatwiejszy dla pań jego przebieg.

Co robi kobieta w technice pompoir

Technika pompoir, dzięki odpowiednio wyćwiczonym mięśniom pochwy daje kobietom możliwość wykonywania wielu ruchów. Odpowiednie ściskanie penisa mięśniami pochwy czy wykonywanie nimi ruchów skrętnych to tylko niewielka część tego, co mogą robić wyćwiczone w technice panie. Niektóre potrafią nawet przy pomocy mięśni pochwy ciskać niewielkimi przedmiotami oraz wykonywać ruchy przypominające dojenie krowy.

Jak ćwiczyć mięśnie waginy

Podstawą techniki pompoir są odpowiednio wyćwiczone mięśnie waginy. Ponieważ jednak na co dzień nie są one często używane, z biegiem lat są coraz słabsze. Aby temu zapobiec lub wyćwiczyć mięśnie można stosować wiele zabiegów. Jednym z takich które każda pani może wykonywać w ciągu dnia bez zbyt wielkiego przygotowania jest wstrzymywanie moczu. W czasie oddawania moczu trzeba starać się zatrzymać strumień, za co odpowiedzialne są właśnie mięśnie Kegla. Można to robić przy każdej okazji, nie wymaga to także zastosowania żadnych gadżetów.

Kulki Gejszy – sposób na silne mięsnie

Warto jednak pomyśleć o zakupie produktów takich jak na przykład kulki Gejszy, niezwykle korzystnie pomagające w ćwiczeniu mięśni Kegla. Są one wykonane z silikonu lub metalu, są ze sobą połączone. Wkłada się je do pochwy, a na zewnątrz wystaje dłuższy koniec mocowania kulek. Zadaniem kobiety jest skupienie się na tym, aby uniemożliwić ich wysuwanie z pochwy jedynie za pomocą siły mięśni waginy. Regularnie wykonywane tego typu ćwiczenia pomagają w ciągu dość krótkiego czasu uzyskać zaskakująco dobre rezultaty i przede wszystkim silne mięśnie pochwy. Posiadamy bardzo szeroki wybór kulek, zarówno jak chodzi o ich wielkość, materiał wykonania czy ilość kulek połączonych ze sobą. Dzięki temu każda kobieta bez problemu jest w stanie dopasować jak najlepsze dla siebie i dające najlepsze rezultaty.

Podobne artykuły:

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Do Góry
Sklep internetowy Esmera jest dostępny tylko dla osób dorosłych
Czy masz już ukończone 18 lat? Tak, idziemy dalej Nie, rezygnuje