Podofilia - czyli fetysz stóp

Podofilia - czyli fetysz stóp

Podofilia znana bardziej jako fetysz stóp, to jeden z najczęściej spotykanych fetyszy. Fetysz stóp posiada bardzo wiele „odgałęzień” i jest łączony z wieloma innymi fetyszami i czynnościami seksualnymi. Footjob, bootjob, shoejob, crush fetysz wszystko to powiązane jest z fetyszem stóp. BDSM, dominacja - tam natomiast można znaleźć elementy związane z fetyszem stóp.

Warto też dodać, ze fetyszyści stóp mają swoje ulubione rodzaje stóp. Mogą to być na przykład wysokie lub niskie podbicie, długość palców, wielkość stopy, a nawet takie szczegóły jak kolor paznokci. Dla niektórych fetyszystów wszystko jest ważne. Fetysz stóp może też przyjmować różne formy od łagodnej jak delikatne pieszczenie i ewentualnie lizanie stóp, bo bardzo ostre jak deptanie pozostawiające ślady na ciele, czy zlizywanie ze stóp brudu (dirty feet) lub jedzenia. Wszystko sprowadza się do preferencji seksualnych. Fetysz stóp jak i inne fetysze są w seksie bardzo ważne, ponieważ bez nich wiele osób nie osiągnęłoby satysfakcji seksualnej o którą przecież chodzi w seksie. Niektóre osoby do pobudzenia potrzebują specjalnego bodźca jakim są różne fetysze np. fetysz stóp.

Tagi:
Udostępnij ten artykuł swoim znajomym:

Dla wszystkich czytelników naszego bloga przygotowaliśmy kod rabatowy na 10% w naszym sklepie esmera.pl. Kod należy wpisać w koszyku podczas składania zamówienia.
Kod rabatowy nie działa na produkty w promocji oraz na koszty wysyłki.

Twój kod rabatowy to: BLOG10

Co to jest psellismofilia

Co to jest psellismofilia

Jeśli mowa o bodźcach seksualnych zwanych fetyszami może nimi stać się dosłownie wszystko. Nawet czy...

Knismolagnia

Knismolagnia

Bycie łaskotanym, to czynność, którą jedni lubią, a inni nie. Dla niektórych może być...

0 komentarzy

 

Na razie nikt jeszcze nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz