Czasami przychodzi taki moment, że brakuje nam pomysłów na jakiś pikatniejszy wieczór we dwoje całkowicie inny niż wszystkie wieczory. Urozmaicenie Waszych igraszek jest bardzo ważne, dzięki temu nie zakradnie się nuda i rutyna do Waszej sypialni. Sprawdź jakie pomysły przygotowaliśmy dla Was na zmysłowy i pikantny wieczór.

Zabawy i gry erotyczne

Jakiekolwiek gry i zabawy erotyczne będą niezłym pomysłem na grę wstępną. Szczególnie gdy na zewnątrz jest zimno lub jest zła pogoda, a Wy macie spędzić ze sobą sporo czasu. Zamiast oglądać wspólnie filmy możecie się obydwoje zaangażować w planszowe gry erotyczne, które z pewnością rozpalą Was oboje przed nadchodzącymi igraszkami. Kostki czy erotyczne gry karciane urozmaicą Waszą zabawę, gdyż posiadają różne zadania do wykonania. Będzie nie tylko śmieszne, ale i tak z dużą dozą erotyzmu.

Soft BDSM

Dla osób które uwielbiają zabawy w krępowanie kajdanki erotyczne będą niezłym rozwiązaniem. Jeśli chcecie aby Wasz wieczór był bardziej pikatniejszy niż inne to sprawdźcie koniecznie nasz artykuł na pomysły zabaw z kajdankami.

Znajdziecie tam kilka ciekawych porad i pomysłów jak urozmaicić zabawy w krępowanie, aby igraszki dostarczyły mnóstwo przyjemności i rozkoszy.

Przebieranki

Nie chodzi tutaj u samo ubieranie seksownej bielizny, ale o przebieranki tematyczne. Kostiumy erotyczne pozwalają przebrać się w między innymi seksowną pokojówkę czy niegrzeczną uczennicę. Samo przebranie się w taki seksowny kostium nie da sporo zabawy, ale już odgrywanie różnych scenariuszy to już może być zabawa na kilka godzin.

Przykładowe scenariusze przebieranek:

  • seksowna pokojówka, która musi posprzątać sypialnię,
  • niegrzeczna uczennica, której nie bardzo wchodzi nauka,
  • wyuzdana zakonnica, której modły raczej nie są w głowie,
  • policjant i złodziejka lub policjantka i złodziej, który musi zostać ukarany za swoje uczynki(do tego świetnie nadzą się proste soft gadżety BDSM),
  • masażystka, która przyjmuje swojego klienta,
  • seksowna kucharka robiąca deser dla klienta(tutaj z pewnością przyda się bita śmietana do zlizywania z ciała).

Pomysłów może być naprawdę dużo, tak naprawdę tylko wyobraźnia Was ogranicza.

Striptiz

Striptiz to fajny pomysł na zmysłowy wieczór. W połączeniu z różnymi gadżetami będzie jeszcze bardziej pikantny, erotyczny taniec również będzie pasował do przebieranek. Łączenie pomysłów powoduje, że Wasza zabawa staje się niezwykle unikalna i niepowtarzalna. Jeżeli coś Tobie nie wyjdzie to nie martw się, a spróbuj to obrócić na swoją korzyść. Na przykład jeśli wywrócisz się podczas rozbierania się, to obróć się na ziemi i zrób tak aby to wyglądało jakby było zaplanowane.

Jeżeli boisz się i jeszcze nie robiłaś striptizu to przeczytaj nasz poradnik, który pozwoli Tobie przełamać mury i wreszcie dać dla swojego partnera rozkosz, której z pewnością pragnie.

Poradnik do striptizu

Masaże

Olejek lub jakakolwiek oliwka do masażu i bez problemu możecie sobie umilić nawzajem wieczór zmysłowym i romantycznym masażem. Dodatkowo świece zapachowe i kilka godzin takich wspólnych masaży minie w oka mgnieniu.

Romantyczna kąpiel we dwoje

Idealnie na grę wstępną nadaje się wspólna kąpiel. Świece czy płatki róż wysypane do wanny nadadzą sporo romantyzmu dla Waszego wieczoru. Następnie zabawy można przenieść gdziekolwiek w domu.

Jak widać pomysłów może być sporo i tylko od Was zależy z jakiego pomysłu skorzystacie. Pamiętajcie, że pomysły można łączyć np. przebieranki w kucharkę, a później wspólna romantyczna kąpiel(trzeba jakoś zmyć tą bitą śmietanę).