Męski punkt G jest bardzo wrażliwym miejscem, którego odpowiednia stymulacja często doprowadza do orgazmu. Do pieszczoty niezwykle pomocne okazują się korki analne oraz masażery prostaty. Gdzie się znajduje się oraz jak stymulować punt G, aby rozkosze w łóżku były jeszcze bardziej przyjemne?

Męski punkt G - gdzie się znajduje oraz jak wygląda?

Punkt G u mężczyzn to strefa erogenna, której stymulacja przynosi ogromną przyjemność seksualną. Jest to nic innego, jak prostata, a więc gruczoł krokowy. Jest on położony w odbycie, w okolicy miednicy mniejszej, pod pęcherzem moczowym i ok. 6 centymetrów od wejścia odbytu.

Swoim kształtem męski punkt G bardzo przypomina spłaszczony stożek o wielkości orzecha włoskiego. Posiada on ok. dwa i pół centymetrów wysokości i cztery centymetry szerokości, z kolei jego masa wynosi 20 gram. Z wiekiem u każdego mężczyzna prostata powiększa się, natomiast jej rozmiar jest idealny wówczas, gdy mężczyzna ma około trzydziestu lat.

Jak znaleźć punkt G?

Męski punkt jest wyczuwalny palcami, zatem można go znaleźć podczas uprawiania erotycznych igraszek. W tym celu należy palec wskazujący oraz środkowy wsunąć do odbytu na głębokość ok. od sześciu do ośmiu cm, a następnie delikatnie ruszać palcami w celu wyczucia lekkiego zgłębienia, które to właśnie jest punktem G. Przed wykonaniem tej czynności warto zwilżyć palce wazeliną lub lubrykantem. Jest to bardzo istotne, bowiem męski punkt G nie nawilża się samodzielnie, a trzeba z nim postępować bardzo ostrożnie.

O znalezieniu tego miejsca warto wcześniej porozmawiać z partnerem, bowiem nie każdy partner lubi tak dogłębną penetrację. Dla wielu z nich jest to bowiem bardzo niekomfortowa sytuacja. Z kolei inni mężczyźni uwielbiają stymulację punktu G, gdyż dzięki temu osiągają orgazm oraz niesamowitą rozkosz.

Sprawdź nasze akcesoria do stymulacji punktu G!

Męski punkt G – rozkoszna stymulacja przez partnerkę

Symulacja męskiego punktu G może odbywać się ręcznie lub za pomocą wybranych gadżetów. Przed przystąpieniem do tego typu pieszczot warto wykonać lewatywę, a jeśli kobieta chce uszczęśliwić swego partnera przy pomocy palców to wówczas ze względów zdrowotnych oraz higienicznych powinna założyć jednorazowe rękawiczki.

Stymulację punktu G u mężczyzn warto rozpocząć od długiej gry wstępnej, gorącej kąpieli czy też pieszczot innych stref erogennych. Wówczas to
stymulacja tego miejsca może okazać się bardzo przyjemnym bodźcem seksualnym oraz znacznie większe są szanse na uzyskanie rozkosznego orgazmu.

Stymulację męskiego punktu G można również wykonać z pomocą odpowiednich gadżetów erotycznych. Do tego celu niezbędne są korki analne,
czy masażery prostaty. Tego typu dodatki zakupione w naszym sklepie erotycznym mogą okazać się trafionym sposobem na doznanie niesamowitych uniesień w sypialni.